“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Відеоробота з елементами танцювального батлу, де співачка зібрала талановитих хореографинь, які вдало вплели музичні сенси у танець. А також, кожна з дівчат “закохалась” у головного героя кліпу, який бачив сенс лише у єдиній.
Омбудсмен Дмитро Лубінець закликав українців звертайтися при порушеннях прав утримуваних в РФ цивільних та військових
Відтак, омбудсмен Дмитро Лубінець виступив із закликом до громадян, які мають інформацію про порушення прав військовослужбовців, полонених чи цивільних осіб, утримуваних незаконно в Російській Федерації. У розсилці, що розіслав Офіс омбудсмана, надаються контактні номери телефонів для звернень: 0800 501 720 або 044 299 74 08. Детальну інформацію можна отримати також на офіційному каналі Дмитра Лубінеця у Telegram: https://t.me/dmytro_lubinetzs
Омбудсмен закликає всіх громадян, хто володіє відомостями про порушення прав утримуваних осіб, активно долучитися до цієї ініціативи. Зокрема, людей закликають повідомляти про подібні випадки.
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що він проти надання додаткових повноважень працівникам ТЦК. Також Лубінець прокоментував скандальний законопроєкт про посилення мобілізації. Під час інтерв’ю він згадав, як розкритикував першу версію законопроєкту про мобілізацію, який вийшов на 9 сторінок зауважень. Однак додав, що не проти посилення мобілізації, але це має відповідати вимогам Конституції.
На думку уповноваженого з прав людини, обмежувати громадян в правах може лише суд. За його словами, ТЦК має право подавати на людину в суд та готувати відповідні документи, і залучати для цього структури МВС.
Крім цього, Лубінець розповів, що Україна взагалі не мала порушувати питання про мобілізацію людей з інвалідністю. Оскільки, країна ратифікувала окрему конвенцію по захисту прав людей з інвалідністю. Однак, на його думку, потрібно було додатково врегулювати це питання. Наприклад, коли людину з інвалідністю супроводжує її близький член родини. Він додав, що це можна було зробити постановою Кабміну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.