Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 2 серпня

Сергій Куліш йшов в лідерах, але потрапив в чужу мішень і завершив змагання восьмим.

Ленур Теміров програв поєдинок за третє місце. У змаганнях зі стрільби український спортсмен потрапив в чужу мішень і позбувся медалі.

Інформатор з посиланням на НОК України підводить підсумки змагань 2 серпня.

У понеділок, 2 серпня, на Олімпійських іграх в Токіо розіграли 22 комплекти медалей. Борець греко-римського стилю Ленур Теміров свій поєдинок за бронзову медаль проти китайця Сайліке Валіхан завершив з рахунком 1: 1. Однак, оскільки останнім бал заробив борець з Китаю, саме йому і дісталося третє місце.

Алла Черкасова в категорії до 68 кг у першому раунді змагань просто не залишила шансів Агнєшці Вещек з Польщі, вигравши з рахунком 11: 0. Наступну суперницю - Анну Шелл - Черкасова також перемогла достроково. За рахунку 6: 0 українка провела туше і здобула чисту перемогу. У півфіналі Черкасова зустрілася з чинною чемпіонкою світу американкою Тамірою Сток Менса і програла 4:10. 3 серпня Черкасова проведе поєдинок за бронзову медаль.

Павло Коростильов в стрільбі з пістолету з 25 метрів у кваліфікації став дев'ятим і не пройшов у фінал. А ось Сергій Куліш в змаганні зі стрільби з малокаліберної гвинтівки з трьох положень не тільки вийшов у фінал, але і знаходився серед лідерів. Однак одним з пострілів влучив у чужу мішень, отримав 0 очок і опустився на восьму позицію, на якій і завершив виступи.

У спринті на каное-двійці Павло Алтухов і Дмитро Янчук на дистанції 1000 метрів  вийшли у півфінал,показавши другий результат. Олена Старикова і Любов Басова в командному спринті на велотреку зайняли 8-е місце.

В артистичному плаванні Анастасія Савчук і Марта Федина в кваліфікації довільної програми дуетів сталь третіми.

На легкоатлетичному стадіоні Михайло Кохан (метання молота) і Марина Кіліпко (стрибки з жердиною) успішно подолали кваліфікацію і вийшли до фіналів своїх дисциплін. Також виступлять у фінальному забігу на дистанції 400 метрів з бар'єрами дві українки - Ганна Рижикова і Вікторія Ткачук.

У жіночому футбольному турнірі відбулися півфінальні матчі. Зазначимо, що головним арбітром матчу США - Канада була українка Катерина Монзуль.

• США - Канада 0: 1;
  • Австралія - Швеція 0: 1.

У фіналі турніру зіграють Швеція і Канада, а в поєдинку за «бронзу» зійдуться збірні Австралії та США.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах другого туру УПЛ, про результати жеребкування кваліфікації Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги конференцій,а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 1 серпня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал вуViber можна тут