"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Телеведучий розповів про сина-першокласника та тур зі стендапером Україною в рамках проєкту від ЮНІСЕФ
5 липня популярний український телеведучий, громадський діяч Олександр Педан побував у гостях в ефірі Сніданок 1+1 та розповів про підготовку сина до школи та як обирали університет зі старшою донею.
“Моя стара донька Лєра випускалась рік тому і ми об'їздили двічі всю країну з проєктом “УніверCheck" та відзняли 22 університети і показали, куди можна вступити в Україні. А Марік вступає в школу восени. Минулого року я об'їздив 25 міст та зустрічався з дітьми, говорили про мінну безпеку, спорт і фізичну активність. Тож, це в мене виходить, що можна подумати - експлуатую дітей, але насправді - ні. Ми і для нього, і для себе розібрали, що таке нова українська школа. Відзняли 10 епізодів про нову українську школу, що це і які зміни відбулись”.
Зараз Телеведучий вирішив піти на рекорд і разом зі стендапером Василем Байдаком вирушить у 100 міст України в рамках проєкту від Юнісеф-Україна:
“Завітаємо до маленьких міст, розповімо,чому не можна торкатися та підходити до мін і телефонувати 101. Це не лекції будуть, все відбувається тільки в грайливій все формі . Це надважливо, бо на жаль питання мін актуальне на наступні 10 років. Також у грі ми говоримо про навчання, що воно важливо і про фізичну активність, що вона знімає стрес”.
Олександр наразі чи не найкраще розбирається, як правильно обрати школу для першачка. Адже, його сину Маріку 6,5 років і восени він піде до першого класу.
“Ми обирали школу за кількому критеріями: по-перше, близько додому, Я хотів віддавати в школу, де навчалась Лєра, але відтоді ми переїхали, а відстань - це забирати годину-дві у дитини. Важливим критерієм була якість навчання. Раніше було як? Що ти з садочка потрапляєш у школу і там вже навчання. А зараз перехід відбувається плавно: діти в школі граються, плюс є дитиноцентризм і програма сама змінилась, вона краще. Вчитель не просто ментор, а друг. Зараз діти не знають їх оцінки, лише знають батьки. Ці всі штуки це класно. Ще немаловажливий критерій - кількість дітей в класі. Якщо є можливість навчатись, де менше дітей, зрозуміло що це буде персоналізовано. Якщо 10-15 дітей, це звичайно фантастика, але це краще”.
У програмі “Сніданок” Педан дав поради і щодо вибору вузів:
“Треба прислухатись до дитини, і щоб вона обрала професію, а не ви. Отже:
1. не тиснути на дитини,
2. запропонувати дитині спецкурси,
3. бирайте не університет, а спеціальність,
4. будьте лояльні до творчих професій,
5. ухваліть фінальне рішення разом”.
А раніше ми розповідали, що Олександр Педан наголосив: "Українці вже ніколи не будуть такими, як раніше"
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписати на канал у Viber можна тут.