Окупанти в ООС за добу обстріляли три селища

Ніхто з українських військових не постраждав

Окупанти в ООС за добу обстріляли три селища

З початку доби 5 січня з боку озброєних формувань Російської Федерації зафіксували три порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на штаб ООС. 

У напрямку Авдіївки ворог відкрив вогонь з протитанкового ракетного комплексу.

Поблизу селища Шуми російські найманці стріляли з автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї.

У бік Катеринівки бойовики вели вогонь з протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів.

Втрат серед військовослужбовців ЗСУ немає.

«Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, і змусили супротивника припинити обстріл. Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися колишніми», – відзвітували у штабі.

Раніше Інформатор повідомляв, що минулої доби на Донбасі зберігалося перемир'я

Також ми писали, що на Донбасі зросла частота перетину українського кордону .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити