Окупанти на Донеччині примушують працівників державних підприємств отримувати російські паспорти

Читать на русском

За відмову працівників просто звільняють

Читать на русском
Окупанти на Донеччині примушують працівників державних підприємств отримувати російські паспорти
Окупанти на Донеччині примушують працівників державних підприємств отримувати російські паспорти

За відмову працівників просто звільняють

28-го Національний спротив повідомив про те, що на тимчасово окупованій частині Донецької області рашисти посилюють зросійщення. Так, працівникам державних та комунальних установ поставили обов’язкову умову – отримати паспорт рф. В іншому випадку обіцяють тільки звільнення, і це в найкращому випадку. 

Про це Спротив повідомив на офіційному сайті. Схоже, темпами паспортизації росіяни незадоволені. Поступово від добровільно-примусової кампанії з видачі недолугих російських паспортів переходять на повністю примусову. Наразі без отримання цього псевдодокументу можна втратити роботу. 

Усім працівникам державних та комунальних підприємств офіційно заявили, що до 1 березня вони повинні отримати російський паспорт. Якщо цього не станеться – їх просто звільнять. 

«При цьому, робітники мають не лише отримати паспорт ворога для збереження робочого місця, а й написати заяву про відмову від українського громадянства. Останнє є показовим, адже у рф дозволено подвійне громадянство. Тобто, відмова від громадянства росіянам потрібна саме для пропагандистської цілі та аби “підкріпити” свої права на регіон, змінивши його демографічний склад», – додали в Спротиві. 

Водночас, ворог активно проводить мобілізацію на ТОТ. Саме через російські паспорти її й проводять – окупанти заявляють, що раз ти громадянин рф – то треба воювати за росію. Центр національного спротиву закликає українців не йти на повідку у ворога, не працювати з ним та за першої ж нагоди виїхати з тимчасово окупованих територій. 

Донецька область та Україна

Нещодавно очільник Донецької ОВА офіційно повідомив, що ситуація в регіоні відчутно загострилася. Окупанти посилюють обстріли прифронтових населених пунктів через відстутність успіхів на полі бою. Загострення фіксуються по всій лінії фронту. 

Раніше також повідомлялося про те, як жителям Донецької області та переселенцям оформити житлову субсидію. Зробити це можна онлайн або через уповноважених представників Пенсійного фонду в громадах. Жителі Донеччини, що вимушено покинули область, можуть подавати заяву на житлову субсидію в будь-якому відділенні фонду. 

Нагадаємо, що пенсіонерам можуть урізати виплати наполовину: кого це торкнеться.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.