Окупанти буквально сходять з глузду на війні в Україні: перехоплення від розвідки

Наші воїни влаштовують рашистам справжнє пекло

Окупанти буквально сходять з глузду на війні в Україні: перехоплення від розвідки

Росіяни жаліються, що в них просто не витримує психіка того, що відбувається. 

Про це свідчить нове перехоплення телефонних розмов рашистів від Головного управління розвідки, – передає Інформатор.

Росіяни були впевнені, що напад на Україну стане для них легкою прогулянкою. Насправді ж, це подорож в один кінець прямо до пекла, де окупантам і місце. Схоже, рашисти вже психічно не витримують того, що роблять з ними наші захисники, через що деякі навіть потрапляють прямо до психлікарень.

У новому перехопленні рашист повідомив своїй дружині, що їхній загін уже несе втрати – тільки от до пекла відправилися 11 солдатиків. Шматок гарматного м’яса розумію, що вберегти себе в нього не вийде. Тільки від останнього прилету в його бронежилет потрапили уламки, і тільки тому він вижив. Нічого, наступного разу так уже не пощастить. Тай так він зізнається, що обстрілюють їх постійно, тож шанси більше не додзвонитися до нього наступного разу у жінки на іншому кінці слухавки доволі великі. 

 

«Просто їб@@утися можна вже на голову, уже в пацанів дах їде, уже трьох на “дурку” відправили. », – жаліється недолугий окупант. 

Якось він не думав про те, як відчували себе наші громадяни, коли він та інші шматки гарматного м’яса обстрілювали будинки, мирні райони, місця відпочинку, лікарні і т.д. Тепер раптом йому стало страшно. Нічого, мертві страху не відчувають. 

Нагадаємо, що Михайло Подоляк назвав кількість зброї, яка потрібна Україні, аби вигнати окупантів з нашої землі

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити