“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Відеоробота з елементами танцювального батлу, де співачка зібрала талановитих хореографинь, які вдало вплели музичні сенси у танець. А також, кожна з дівчат “закохалась” у головного героя кліпу, який бачив сенс лише у єдиній.
Резолюція Парламентської Асамблеї ОБСЄ не є юридично зобов’язуючою, однак вона означає, що члени дійшли принципової згоди щодо оцінки подій
У суботу, 29 червня, Парламентська асамблея Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) ухвалила резолюцію, згідно з якою російсько-українська війна визнана геноцидом українського народу. Водночас представники європейських країн заявили, що для стабільної безпекової ситуації на планеті необхідна деколонізація Росії. ОБСЄ також закликає створити спеціальний трибунал для розслідування злочинів проти людства, які здійснив путінський режим.
Про це повідомив у телеграм-каналі Верховної Ради України член парламентської делегації Павло Фролов. ОБСЄ також закликає забезпечити дотримання міжнародно визнаних кордонів України та запустити механізм використання заморожених російських активів на користь України.
«У день відкриття літньої сесії в Бухаресті ПА ОБСЄ ухвалила резолюцію із засудженням 10-річної збройної агресії РФ проти України, якою визнала дії військово-політичного керівництва РФ та її збройних сил у ході повномасштабного вторгнення геноцидом українського народу», — повідомив Фролов.
У резолюції також не визнають легітимність російського лідера Володимира Путіна. ОБСЄ заявляє про підтримку Міжнародної коаліції з повернення українських дітей.
Організація з безпеки й співробітництва в Європі (ОБСЄ) — це найбільша у світі регіональна міжурядова організація з питань безпеки. Вона налічує 57 держав-учасниць, розташованих у Європі, Азії та Північній Америці. ОБСЄ відіграє важливу роль у спостереженні за проведенням демократичних виборів, займається миротворчою діяльністю, боротьбою з тероризмом, захистом прав людини.
Резолюції ОБСЄ не є юридично зобов’язуючими документами, але мають важливе політичне значення. Їх прийняття свідчить про те, що країни-учасниці ОБСЄ досягли консенсусу з певного питання і зобов’язуються вживати заходів для виконання цих резолюцій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут