“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Голова МЗС Північної Македонії Буяр Османі зазначив, що члени ОБСЄ вважають організацію форумом для діалогу між країнами з різними поглядами
Головуючий в ОБСЄ, міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі запевнив, що рф залишиться у складі організації, незважаючи на бойкот України, Естонії, Латвії та Литви. Він вважає, що дискусії про призупинення членства росії в організації наразі "вичерпані". І називає щонайменше дві причини такого рішення.
За словами Османі в інтерв’ю іспанському агентству EFE, дискусії про виключення росії з ОБСЄ "вичерпані, принаймні станом на зараз". Він зазначив, що цьому заважають два аргументи: юридичний, який вимагає згоди 56 з 57 членів ОБСЄ щодо одного з членів організації, і політичний, оскільки деякі члени вважають організацію форумом для діалогу між країнами з різними поглядами.
Хоча ОБСЄ ухвалює рішення консенсусом, існує так звана формула "консенсус мінус один", яка застосовується у випадку серйозних порушень принципів ОБСЄ. На практиці її застосували лише раз – щодо Югославії у 1991 році.
"Але ми вважаємо, що зараз цей принцип не спрацює, оскільки в ОБСЄ існують розбіжності в поглядах", – сказав голова МЗС Північної Македонії.
Українська делегація відмовилась брати участь у засіданні ОБСЄ на рівні міністрів закордонних справ 30 листопада – 1 грудня в Скоп'є, Македонія. Причиною стало рішення організації допустити главу МЗС росії Сергія Лаврова до участі у засіданні. Окрім Кулеби від участі у засіданні через Лаврова відмовились й представники інших країн. Зокрема, мова йде про Естонію, Литву та Латвію.
Одночасно з цим Болгарія заборонила російському літаку перебувати в своєму повітряному просторі, коли той здійснював переліт до Македонії. Все через те, що на борту перебувала також одіозна речниця російського МЗС Марія Захарова. Лавров був вимушений змінити маршрут і летів через Грецію. З Україною солідарні й інші держави - наприклад, Польща.
Звернемо увагу на те, що проблеми російська делегація має не тільки через речницю МЗС Захарову. Відомо, що американський держсекретар Ентоні Блінкен залишив Скоп’є ще до прибуття Лаврова.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.