"Багато в медіа говорять про те, що ми отримали дозвіл на відповідні дії. Але ударів завдають не словами. Такі речі не анонсують. Ракети самі за себе скажуть. Обов’язково"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
В реаліях нашого життя єдине, що робить нас сильними, надихає, дає надію на завтра — це кохання. Адже людські стосунки, подібні до алмазів, набувають свого сяйва завдяки спільній праці. Це поєднання довіри, терпіння, спільних переживань та досвіду. Через випробування і виклики ми формуємо свої грані, і саме так народжується справжнє кохання, той самий діамант.
У «Гвардію наступу» записались вже понад 10 тисяч добровольців
Нова схема добровільної мобілізації в Україні дала хороші результати. До Гвардії наступу зголосилась велика кількість людей, добровольці продовжують подавати заявки.
Про це повідомляє The Times з посиланням на Андрія Єрмака, представника Офісу президента України.
Під час спілкування з журналістами видання очільник ОП Андрій Єрмак визнав, що російська армія не є дисциплінованою. Але та кількість людей, яку путін надіслав на війну в Україну для контрнаступу на Донбасі, створює певні проблеми.
"Росіяни не дуже дисципліновані, але сама кількість людей є проблемою", - цитує видання Андрія Єрмака.
Щоб протистояти навалі ворога, який влаштовує в Україні "м'ясні атаки", Україна запропонувала нову схему добровільної мобілізації. За словами Єрмака, результати такої ініціативи дуже хороші.
"Багато людей готові йти і воювати. У нас також є добровольці з інших країн", - сказав Єрмак.
Україна готується до звільнення Луганська, Донецька й Криму від російських окупантів, тому Міністерство внутрішніх справ формує 8 штурмових бригад "Гвардії наступу", в які запрошує добровольців.
В.о. міністра внутрішніх справ Ігор Клименко пояснив, що "Гвардія наступу" – це професійні штурмові бригади МВС із бійців-патріотів, які "прагнуть винищити ворога та звільнити окуповані землі України". Національна гвардія України запрошує у бригади "Буревій", "Червону калину", "Кара-Даг", "Рубіж", "Спартан" та легендарний "Азов". У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді "Сталевий кордон". У Національній поліції України – у штурмовій бригаді "Лють".
Як повідомляв Інформатор, лише за три перші дні, з 1 по 3 лютого, у «Гвардію наступу» записались вже понад 10 тисяч добровольців.
Ми також писали, що українці за кордоном хочуть вступити до Гвардії наступу – але не можуть. Вони просять відкрити «філіал військкомату» чи пункт вербування в одній з країн Європи. У той же час мобілізація добровольців у проект, ініціатором якого був Денис Монастирський, триватиме ще близько місяця. Необхідна кількість добровольців - 24000, вже отримано десь дві третини заяв від цієї кількості.
Варіанти два: онлайн на сайті або ж у визначених ЦНАПах. Перелік адрес є на сайті. Також працює гаряча лінія для консультацій 0800100020. Отримати більше інформації та стежити за новинами можна на офіційному Telegram-каналі «Гвардії наступу».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.