“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Вчені проаналізували результати понад 30 досліджень з усього світу
Відповідно до глобального дослідження, носіння масок знижує ризик захворіти на COVID-19 на 53%. Вчені заявили, що результати наголошують на необхідності продовжувати використовувати маски, соціальне дистанціювання та вакцинацію.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Guardian .
Глобальне дослідження проводили спеціалісти з Університету Монаша та Единбурзького університету.
Експерти проаналізували результати понад 30 досліджень з усього світу, вони показали зниження захворюваності на коранавірус на 53% завдяки носінню маски і на 25% завдяки дотриманню дистанції.
"Систематичний огляд та мета-аналіз показують, що кілька заходів особистого захисту та соціальних заходів, серед яких миття рук, носіння масок та фізичне дистанціювання, пов'язані зі зменшенням захворюваності на COVID-19", - повідомили вчені.
До речі, цього місяця в усьому світі кількість випадків COVID-19 перевищила 250 млн. Вірус все ще інфікує 50 млн людей у всьому світі кожні 90 днів через штам Delta, який швидко поширився на світ.
Нагадаємо, як зменшити дискомфорт при тривалому носінні маски: рекомендації МОЗ.
Крім того, Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує носити маски навіть після вакцинації від COVID-19. Експерти організації поки не знають, чи вакцина зможе запобігати поширенню штаму нового коронавірусу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .