Німецькі екологи подали новий позов проти «Північного потоку-2»

Читать на русском

Його будівництво загрожує енергетичній безпеці для європейських країн

Читать на русском
Німецькі екологи подали новий позов проти «Північного потоку-2»

Його будівництво загрожує енергетичній безпеці для європейських країн

Німецькі екологи подали новий позов проти рішення відновити будування "Північного потоку-2". Проект руйнує морську флору і фауну на дні площею понад 16 футбольних полів.

Про це організація повідомляє на своєму сайті,передає Інформатор .

Позов проти дозволу на будівництво газогону, виданого Федеральним морським і гідрографічним агентством (BSH), поданий 3 травня. Він стосується ще не завершеної ділянки в економічній зоні Німеччини.

Завдяки попередній процедурі спростування противники газогону досягли того, що будівництво не могло відбуватися у заповіднику для птахів під час особливо чутливого зимового відпочинку. Актуальним стає питання, чи потрібен взагалі цей трубопровід.

«Цей проект загрожує енергетичному переходу», - заявив президент організації Йорг-Андреас Крюгер.

Відзначимо, проти будівництва газогону виступають Сполучені Штати, Україна і ряд європейських країн. Газогін повинен з'єднати Німеччину та РФ через Балтійське море. Це дозволить Німеччині та іншим західноєвропейським країнам купувати газ дешевше. У той же час противники проекту вважають, що це посилить газову залежність Європи від Росії, для якої «Північний потік-2» має не тільки економічну, а й політичну підоснову.

Україна в майбутньому може втратити мільярди доларів, якщо газогін через Балтійське море почне функціонувати, оскільки відпаде необхідність експорту газу у великих обсягах через українську газотранспортну систему. Крім того, в Німеччині екологи подали позов проти «Північного потоку-2»

Також Інформатор писав, що Україна і Польща домовилися не допустити реалізації цього проекту .

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.