“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Настав час зруйнувати сталу догму, що завжди винні двоє. Прислухайтеся і дозвольте собі відчути правду, прожити цей біль і стати вільними від того, що вас руйнуво.
Водночас уряд ФРН посилив вимоги до громадян третіх країн, які проживали в Україні станом на 24 лютого 2022 року
Німеччина продовжила дію спрощених правил вʼїзду для біженців з України. Відповідне рішення ухвалило Міністерство внутрішніх справ ФРН. Таким чином вʼїжджати до Німеччини без дозволу на проживання тепер можна до 31 грудня 2024 року.
Відомство ухвалило відповідне рішення вже впʼяте. Водночас федеральне міністерство посилило вимоги для частини громадян третії країн, які проживали в Україні на момент початку повномасштабного вторгнення РФ. Про це йдеться у повідомленні міністерства.
Так, громадяни України та громадяни третіх країн, а також біженці без громадянства з постійним правом на проживання в Україні зможуть в’їжджати на територію Німеччини без посвідки на проживання до 31 грудня 2024 року. У відомстві зазначили, що цей крок є реакцією на триваючу російську агресію проти України.
Водночас громадяни третіх країн та особи без громадянства, які не мають посвідки на постійне проживання в Україні, більше не матимуть права на вʼїзд до Німеччини без візи чи німецької посвідки на проживання. Таким чином, полегшення вʼїзду та проживання стосується частини осіб, які обовʼязково мають право на захист згідно з європейськими законами.
ФРН є одним з найбільш популярних місць для біженців з України. Наразі в Німеччині зареєстровано понад 1,5 мільйона українців.
Водночас в країні закликають позбавити українських ухилянтів права на отримання соціальної допомоги. Також бувають випадки, коли біженців з України виганяють з їхніх домівок через те, що потрібно розміщувати інших переселенців з третіх країн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.