"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Українці у Німеччині, що проживають на землі Саксонія, отримали листи від влади з вимогою звільнити помешкання до липня
Українцям у Німеччині, які перебувають під захистом цієї держави через війну, відмовляють у житлі. Понад 1 700 людей у Саксонії отримали листи з вимогою виселитись з квартир, які надала місцева влада, до липня. Причина - у ці помешкання хочуть заселити біженців з Туреччини, Сирії, Афганістану.
Як пише Bild, місцева влада пояснює, що люди з цих країн мають статус біженців, тоді як громадяни України - ні. Українці в Німеччині отримали лише захист, їм надають соціальну допомогу. А тому мусять шукати собі інше житло й оплачувати його.
Чиновники кажуть, що шукатимуть індивідуальні рішення, якщо українці не знайдуть до липня, де їм жити. Тих, хто відмовлятиметься переселятися, на вулицю не викинуть, а розмістять у притулку в спортзалі. Влада хоче вивільнити 650 квартир в Ауе, Чопау та Марієнбергу, в яких зараз живуть українські сім'ї - всього приблизно 1 700 людей, здебільшого жінки й діти.
Видання зазначає, що зараз місця для біженців завантажені на 90%, а закон - на боці тих, хто має такий статус. У квартири для біженців з початку війни селили людей з України, які не вважаються біженцями, а отримують допомогу як малозабезпечені німці. Тому вони мають подбати про житло самостійно.
Також Bild пише, що у районі Рудні Гори є житловий кооператив, який будували ще за часів НДР. У ньому вільні 20% квартир. Перші запити на це житло від українців уже надійшли. Але жити в цих квартирах поки що неможливо - вони потребують капітального ремонту, а це займе кілька місяців.
Цього року на українців у Німеччині очікує низка суттєвих змін, умови перебування і підтримки громадян України зміняться. Насамперед це торкнеться виплат і можливостей для працевлаштування. Українці, які проживають у Німеччині, мають змогу залишитися у країні. Але потрібен дійсний контракт на роботу, який триває не менше шести місяців.
Проблема у тому, що з роботою у Німеччині не все так просто. Поки що більшість українських біженців залишаються без праці, і не лише тому, що виплати від соціальної служби є достатніми для життя. Потрібен час, щоб вивчити німецьку мову, до того ж перевага на ту чи іншу вакансію часто надається громадянам ЄС, а українцям залишається малокваліфікована праця.
Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Баварії Йоахім Геррман закликав скасувати соціальну допомогу для кількох тисяч українських військовозобов'язаних чоловіків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.