У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
У росії недовго вшановували пам'ять "героя", ліквідованого за допомогою статуетки, начиненої вибухівкою
"Народний меморіал" бойовика і пропагандиста Владлена Татарського (Максима Фоміна), якого підірвали у кафе Санкт-Петербурга, розібрали. А його фотографії, російські прапори й георгіївській стрічки викинули на смітник. Пам'ять росіян про українського колаборанта виявилась нетривалою.
Про це у четвер, 20 квітня, повідомив друг Татарського, російський воєнкор-пропагандист Андрій Медвєдєв.
"Ще вчора у парку "Заряддя" на Варварці був народний меморіал. Сьогодні його розібрали. Всі фото, російські прапори, георгівські стрічки познімали і порозпихали по сміттєвих мішках. Ну і, очевидно, потягнуть зараз на помийку. Щоб рамки від фото Владлена не порвали мішки, їх поламали", - написав Медвєдєв.
Медвєдєв не розуміє, чому у його співвітчизників так погано з пам'яттю і чому вони не можуть зробити щось по-людськи. Адже всі речі з народного меморіалу можна було роздати людям, які поважали і любили Татарського, зазначає він. Чи є такі люди взагалі - Медвєдєв не уточнює.
"Портрет кавалера Ордену Мужності Макса Фоміна в помийному мішку - до такого навіть українські пропагандисти не додумалися б", - обурюється він.
Андрій Медвєдєв пише, що вже навіть сумнівається у перемозі росії. Бо з таким ставленням до пам'яті героїв, на його думку, далеко не зайдеш.
"Чому таке ставлення? І для чого", - риторично запитує він.
Ліквідація рашистського воєнкора-пропагандиста Владлена Татарського, який мав понад 500 підписників, відбулася 2 квітня у Санкт-Петрбурзі. Офіційний кремль звинувачує в його загибелі українські спецслужби та власну опозицію. Підозрювана Дар’я Трепова, яка подарувала Татарському статуетку, каже, що її "підставили". Але хто - подробиць поки немає.
Справа заплутана і спецслужби рф висувають то один, то інший "доказ" проти нових причетних, які з'являються у справі. І хоча 4 квітня відповідальність за ліквідацію Татарського взяла на себе національна республіканська армія, в Кремлі не коментують цієї заяви.
Тим часом російським експертам, військкорам та іншим пропагандистам надходять посилки з гіпсовими бюстами маршала Жукова, схожими на "вибухову" статуетку для Татарського. Вони панікують і звертаються до поліції з проханням про захист.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.