"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Як технології дають «нове життя» тим, хто давно покинув цей світ, музикантам
Організація з Канади Over the Bridge, яка займається допомогою музикантам, що страждають від психічних розладів, вирішила скористатися нейромережами для того, щоб «оживити» давно померлих музикантів.
Про це повідомляється на сайті проекту Lost Tapes of the 27 Club,який запустила організація, - передає Інформатор.
В рамках цієї програми організація звернулася до творчої нейронної мережі Google Magenta. Все для того, щоб в світ могли вийти «нові» пісні груп і виконавців, які більше ніколи не зможуть їх випустити. Всі ці композиції записали ще в січні поточного року, але помітили їх лише до 5 квітня, у 27-ту річницю смерті соліста групи Nirvana Курта Кобейна.
Для створення таких пісень організація завантажила до нейромережі по кілька десятків пісень різних виконавців. Це надало можливість системі проаналізувати звуки і всі складові композицій, щоб потім на їх основі створити складові (ритми, «хукі», мелодії і тексти), максимально прібліжённин до стилю оригіналу. Після цього отримані частини звукорежисер об'єднував у повноцінні пісні.
Вокал також записували реальні люди, а не машина. Фахівці кажуть, що нейромережа поки не навчилася робити вже готові композиції, і все ще потребує допомоги людини. Нижче ми залишимо для вас посилання на пісні, які вдалося створити у такий спосіб:
Організація Over the Bridge назвала свій проект Lost Tapes of the 27 Club ( «Загублені записи Клубу 27») тому, що соліст групи Nirvana Курт Кобейн, лідер The Doors Джим Моррісон, Джимі Хендрікс і Емі Уайнхаус померли саме у 27 років. Їх смерть пов'язують з залежностями і депресією. Своєю програмою організація хоче привернути увагу до проблем психічного характеру серед сучасних музикантів.
Раніше ми розповідали про смерть одного з відомих акторів серіалу «Чорнобиль» . Він помер від раку мозку у віці 55 років.