“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Правоохоронцы викрили нову схему "ухилянтів"
Правоохоронці знешкодили чотири канали незаконно виїзду чоловіків за кордон. Організаторів схем затримали.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Службу безпеки України. СБУ затримала вісьмох організаторів у Дніпрі, в Одеській і Закарпатській областях.
"Вони підробляли документи, зокрема довідки про непридатність чи наявність інвалідності. Також вони обіцяли вивезти ухилянтів за кордон поза пунктів пропуску. Зловмисники оцінювали свої "послуги" від 1,8 до 7 тисяч доларів з людини", - йдеться у повідомленні.
Шахрай з Дніпра використовував заходи конспірації із "замовниками". Для їх пошуку, подальшої комунікації та передачі грошей використовував лише особисті зв’язки. Він не спілкувався через месенджери або електронну пошту.
"В Одеській області викрили ще дві схеми. До організації однієї з них був причетний чиновник. Він шукав "клієнтів" через посередника в месенджерах. Чиновника та спільника затримали "на гарячому"", - зазначають в СБУ.
Тим часом у Закарпатській області на нелегальному переміщенні ухилянтів спеціалізувалося ціле злочинне угруповання. Зловмисники налагодили трафік через річку, що проходить поблизу кордону. Для прихованого "супроводу" своїх клієнтів вони через тепловізор відстежували прикордонників. Усім фігурантам оголосили підозри та обрали запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
В нашій країні діє заборона на виїзд для чоловіків віком від 18 до 60 років. Тож, українці у серпні відповіли, як вони ставляться до цієї норми. Більшість підтримують встановлену із введенням воєнного стану заборону на виїзд за кордон військовозобов’язаних чоловіків. Не підтримують таку ініціативу 12, 9% українців. 40,7% громадян України повністю підтримують вказану заборону, а 25,9% – скоріше підтримують, ніж не підтримують. Негативно ставляться до заборони виїзду військовозобов’язаних чоловіків за кордон 28,6% громадян.
Нагадаємо, з 1 липня в Україні почав діяти візовий режим з росіянами. Крім того, українські військові можуть виїхати за кордон на лікування, але для цього необхідно мати відповідний перелік документів.
Також Інформатор писав, чи можна виїхати за кордон, якщо паспорт недійсний.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.