«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
«Кліп на композицію ми знімали у Варшаві. Для мене це був дуже цікавий досвід. Правила електронної сцени кардинально інші, ніж у рок-музиці. Але ми отримали дуже гарні відгуки», – розповіла Юлія Саніна.
Правоохоронцы викрили нову схему "ухилянтів"
Правоохоронці знешкодили чотири канали незаконно виїзду чоловіків за кордон. Організаторів схем затримали.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Службу безпеки України. СБУ затримала вісьмох організаторів у Дніпрі, в Одеській і Закарпатській областях.
"Вони підробляли документи, зокрема довідки про непридатність чи наявність інвалідності. Також вони обіцяли вивезти ухилянтів за кордон поза пунктів пропуску. Зловмисники оцінювали свої "послуги" від 1,8 до 7 тисяч доларів з людини", - йдеться у повідомленні.
Шахрай з Дніпра використовував заходи конспірації із "замовниками". Для їх пошуку, подальшої комунікації та передачі грошей використовував лише особисті зв’язки. Він не спілкувався через месенджери або електронну пошту.
"В Одеській області викрили ще дві схеми. До організації однієї з них був причетний чиновник. Він шукав "клієнтів" через посередника в месенджерах. Чиновника та спільника затримали "на гарячому"", - зазначають в СБУ.
Тим часом у Закарпатській області на нелегальному переміщенні ухилянтів спеціалізувалося ціле злочинне угруповання. Зловмисники налагодили трафік через річку, що проходить поблизу кордону. Для прихованого "супроводу" своїх клієнтів вони через тепловізор відстежували прикордонників. Усім фігурантам оголосили підозри та обрали запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
В нашій країні діє заборона на виїзд для чоловіків віком від 18 до 60 років. Тож, українці у серпні відповіли, як вони ставляться до цієї норми. Більшість підтримують встановлену із введенням воєнного стану заборону на виїзд за кордон військовозобов’язаних чоловіків. Не підтримують таку ініціативу 12, 9% українців. 40,7% громадян України повністю підтримують вказану заборону, а 25,9% – скоріше підтримують, ніж не підтримують. Негативно ставляться до заборони виїзду військовозобов’язаних чоловіків за кордон 28,6% громадян.
Нагадаємо, з 1 липня в Україні почав діяти візовий режим з росіянами. Крім того, українські військові можуть виїхати за кордон на лікування, але для цього необхідно мати відповідний перелік документів.
Також Інформатор писав, чи можна виїхати за кордон, якщо паспорт недійсний.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.