Як українці ставляться до заборони на виїзд чоловіків за кордон: результати опитування

Читать на русском

Соціологи опитали 1 208 респондентів

Читать на русском
Як українці ставляться до заборони на виїзд чоловіків за кордон: результати опитування

Соціологи опитали 1 208 респондентів

Більшість українців підтримують встановлену із введенням воєнного стану заборону на виїзд за кордон військовозобов’язаних чоловіків віком від 18 до 60 років. Не підтримують таку ініціативу 12, 9% громадян. 

Про це свідчать результати опитування дослідницької компанії "Соціополіс", проведеного 11-16 серпня, передає Інформатор.⠀

Зокрема, 40,7% українців повністю підтримують вказану заборону, а 25,9% – скоріше підтримують, ніж не підтримують. Негативно ставляться до заборони виїзду військовозобов’язаних чоловіків за кордон 28,6% респондентів (в тому числі 15,7% ставляться до такої заборони скоріше негативно, ніж позитивно, а 12,9% – повністю негативно). Майже 5 % українців важко відповісти на це запитання. 

Джерело: "Соціополіс"

Зазначимо, соціологи опитали 1 208 респондентів віком від 18 років в усіх областях України, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також інших тимчасово окупованих територій, де відсутній зв’язок українських мобільних операторів.

Нагадаємо, в Україні хочуть дозволити студентам виїжджати за кордон. Крім того, з 1 вересня українські бізнесмени зможуть виїжджати за кордон.

Також Інформатор писав, чи можна виїхати за кордон, якщо паспорт недійсний.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.