Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Банківська система пройшла коронакризу на відмінно, вважають в НБУ
Національний банк України починає поступово згортати екстрені заходи довгострокового перекредитування банків,запровадженого у відповідь на коронакризу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу НБУ.
Ці механізми надали додаткову підтримку банківській системі і кредитування під час важкого періоду кризи та на початковому етапі економічного відновлення.
За оцінками регулятора, банківська система нашої країни знаходиться в високоліквідному стані і може повертатися до основ, які діяли до коронакризи.
"Банківська система пройшла коронакризу на відмінно", - підкреслили в НБУ.
Економіка стабілізується, як і фінансові ринки. Однак, процес згортання антикризових заходів буде поступовим.
З 1 липня 2021 граничні терміни кредитів довгострокового рефінансування скоротяться з 5 до трьох років.
Також будуть обмежені обсяги аукціонів, НБУ змінить операційний дизайн монетарної політики. Це стимулює розвиток міжбанківського кредитного ринку.
Додатково у вересні буде розглядатися доцільність зниження терміновості за регулярними кредитами рефінансування.
Надалі регулятор буде уважно спостерігати за ходом пандемії і економічною ситуацією і за необхідності відновить використання антикризових заходів підтримки банків.
Нагадаємо, в березні 2020 для збереження фінансової стабільності і підтримки економіки Національний банк запровадив довгострокове рефінансування на термін до 5 років. Банки залучили таких кредитів на 82,1 млрд гривень.
Також в березні НБУ змінив терміновість інструментів з регулювання ліквідності. Двотижневі депозитні сертифікати звузили до тижневих, а граничний термін короткострокових кредитів рефінансування збільшили з 14 до 90 днів.
У липні 2020 для пожвавлення довгострокового банківського кредитування регулятор запровадив операції своп відсоткової ставки. В цілому відбулося 19 відповідних аукціонів, на яких Нацбанк уклав з банками угоди на суму 18,4 млрд гривень.
Раніше Інформатор повідомляв, що за даними НБУ в лютому в нашій країні зросла інфляція .
Також повідомлялося, інфляція зростала включно по квітень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .