"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Переказувати гроші українці можуть на свої ж рахунки за кордоном, страхування, в якості інвестицій або позики нерезидентам
Національний банк збільшив е-ліміт для переказу коштів за кордон. Ліміт збільшили вдвічі.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу НБУ .
Ліміт переказу тепер становить до 200 тисяч євро.
В операціях можуть брати участь фізичні особи, тобто, звичайні українці, а переказувати кошти можна як за кордон, так і на рахунки компаній-нерезидентів, які працюють в Україні.
Серед допустимих операцій:
У НБУ відзначили, що таке рішення не позначиться на роботі валютного ринку України, особливо з урахуванням того, що вже рік українці можуть вільно купувати безготівкову іноземну валюту.
«У 2020 році фізичні особи в межах e-ліміту перерахували за кордон близько 274 млн євро. Ця сума менше середньоденного обсягу торгів на міжбанківському валютному ринку», - зазначив заступник голови Національного банку Юрій Гелетій.
Раніше Інформатор повідомляв, що новий глава НБУ заявив, що підтримує забезпечення макроекономічної стабільності .
Також Інформатор писав, що зростання «мінімалки» впливає на інфляцію і безробіття .