«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Зниження рівня економіки склало 4%.
Карантин для запобігання поширенню COVID-19 став основним фактором падіння економіки України у 2020 році. Так, зниження рівня економіки склало 4%.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані Національного банку України.
В НБУ зазначили, що економіка України виявилася більш стійкою до поточної кризи ніж до попередніх.
"Коронакріза не супроводжувалася стрімкою девальвацією та інфляцією, а падіння реального ВВП виявилося не таким істотним, як очікувалося на початку кризи", - йдеться в повідомленні.
Крім того, весь 2020 рік спостерігалося зменшення валового нагромадження основного капіталу у всіх видах діяльності. Інвестиції скоротилися через погіршення ділових очікувань підприємств, невизначеності в розвитку ситуації з COVID-19 і невирішених питань у сфері альтернативної енергетики.
"На початку 2021 року відновлення економіки будуть стримувати погіршення епідемічної ситуації та посилення карантинних обмежень як в Україні, так і в світі. Додатковий негативний внесок матимуть несприятливі погодні умови в січні і лютому", - підсумували в НБУ.
Як раніше повідомляв Інформатор,більше 70% українців вважають, що економічне становище в Україні погіршилося за останні півроку.Також серед населення переважають емоції розчарування.
Крім того, в Україні в жовтні-грудні 2020 року рівень безробіття склав 10.1%.В країні налічувалося майже 2 млн безробітних.