«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Зниження рівня економіки склало 4%.
Карантин для запобігання поширенню COVID-19 став основним фактором падіння економіки України у 2020 році. Так, зниження рівня економіки склало 4%.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані Національного банку України.
В НБУ зазначили, що економіка України виявилася більш стійкою до поточної кризи ніж до попередніх.
"Коронакріза не супроводжувалася стрімкою девальвацією та інфляцією, а падіння реального ВВП виявилося не таким істотним, як очікувалося на початку кризи", - йдеться в повідомленні.
Крім того, весь 2020 рік спостерігалося зменшення валового нагромадження основного капіталу у всіх видах діяльності. Інвестиції скоротилися через погіршення ділових очікувань підприємств, невизначеності в розвитку ситуації з COVID-19 і невирішених питань у сфері альтернативної енергетики.
"На початку 2021 року відновлення економіки будуть стримувати погіршення епідемічної ситуації та посилення карантинних обмежень як в Україні, так і в світі. Додатковий негативний внесок матимуть несприятливі погодні умови в січні і лютому", - підсумували в НБУ.
Як раніше повідомляв Інформатор,більше 70% українців вважають, що економічне становище в Україні погіршилося за останні півроку.Також серед населення переважають емоції розчарування.
Крім того, в Україні в жовтні-грудні 2020 року рівень безробіття склав 10.1%.В країні налічувалося майже 2 млн безробітних.