У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Основні причини скорочення чисельності населення в Україні — низький рівень народжуваності та високий рівень смертності
Населення України вже до 2050 року може скоротитись до 35 мільйонів. Наша країна є серед країн-лідерів за темпами скорочення населення.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на аналітичну довідку ООН "Демографічні процеси".
"Населення України скорочується одним із найшвидших у світі темпів і, ймовірно, зменшиться до 35 мільйонів до 2050 року. Низький коефіцієнт народжуваності, високий рівень смертності та постійне зростання рівня зовнішньої міграції руйнують людський капітал, а відтак і основу для сталого розвитку", - йдеться у документі.
За даними ООН, населення України є одним із тих, які швидше старіють у Європі, близько третини українців помирають у віці до 65 років. Це є причиною зростання видатків на охорону здоров'я та пенсії, що навантажує державний бюджет. Саме собою скорочення населення не є проблемою, але важливі рівень і якість життя людей. Тому влада України має забезпечувати розвиток людського капіталу країни та соціальний захист людей.
Крім того, за межами країни постійно перебуває близько 3 мільйонів українців, і їх чисельність буде зростати далі.
За даними Державної служби статистики, чисельність населення України на жовтень 2021 року становила понад 41,3 млн осіб. А за січень-серпень 2021 року населення України скоротилося на 245,9 тисяч осіб.
Нагадаємо, в ООН розкритикували плани багатьох країн на видобуток нафти та газу. Крім того, ЄС розробив масштабний план боротьби зі зміною клімату. .
Також Інформатор писав, що Україна посилить свою участь у глобальній боротьбі зі зміною клімату.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .