У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Парламентар від "Слуги народу" вважає, що Телеграм-канали мають відповідати за інформацію, яку поширюють
Народний обранець та голова комітету ВР з економічного розвитку Дмитро Наталуха не проти державного регулювання Telegram та інших платформ. Про це він сказав у коментарі “Інформатору”.
Новоспеченого батька-депутата ми перестріли біля Верховної Ради разом з колегою, депутаткою від "Слуги народу" та головою управління з корпоративних комунікацій у "АТБ" Ганною Личман. Відповідав він доволі роздратовано - вочевидь, догляд за двомісячною дочкою забирає багато сил та нервів. Щодо регулювання інтернет-платформа з боку держави, Наталуха вважає - раз Telegram-канали щось поширюють, то вони по суті є медіа. А значить мають нести й відповідальність, як традиційні ЗМІ.
“Я вважаю, що всі, хто розповсюджує будь-яку інформацію, мають бути в принципі бути як засоби масової інформації, нести за це відповідальність”, - сказав “слуга народу”.
У самого парламентаря немає каналу у Telegram, як у багатьох його колег. “Я взагалі його видалив”, - зазначив він.
"Слуга народу" Дмитро Наталуха не проти державного контролю над Telegram-каналами pic.twitter.com/aZH4pXxOTp
— Інформатор (@informatorua) March 29, 2024
До парламенту нещодавно був внесений законопроєкт, яким пропонують регулювати Telegram. За задумом депутатів, месенджер треба зобовʼязати реагувати на поширення забороненого на території держави контенту. Також документ передбачатиме заборону використання сервісу держорганами, якщо буде доведено, що структура месенджера власності не є прозорою.
Очільник ГУР МО Кирило Буданов також вбачає небезпеку у Telegram, однак каже, що платформу можна використати на користь України. Українці висловились проти посилення державного контролю за інформацією в Інтернеті, зокрема за публікаціями в популярних соцмережах, таких як Telegram. Багато громадян вважають, що дії влади істотно обмежать їхні права на свободу слова.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.