У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Слідчі повідомили, що встановили причетність Богуслаєва до перешкоджання законній діяльності Сил оборони
Колишній президент "Мотор Січ", якого підозрюють у колабораційній діяльності та пособництві державі-агресорці, отримав нову підозру. Слідчі з'ясували, що на початку повномасштабного російського вторгнення, у квітні 2022 року, коли українські військові звернулися щодо оплатної передачі в користування гелікоптерів, В'ячеслав Богуслаєв надавав вказівки співробітникам підприємства приховати документи на гелікоптери. Це робилося для того, щоб пілоти не могли сісти за штурвал гелікоптера без спеціальних формулярів.
Про це повідомили в Офісі генерального прокурора. Слідчі дізнались, що Богуслаєв наказав розукомплектувати техніку: зняти лопоті з гелікоптерів та заховати їх.
Колишньому президенту АТ "Мотор Січ" Богуслаєву повідомили про нову підозру — у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань (ст. 114-1 Кримінального кодексу України). Також слідчі встановили, що начальник Департаменту зовнішньоекономічної діяльності АТ "Мотор Січ" розробив схему поставки запчастин до авіаційних двигунів зі Сніжнянського машинобудівного заводу, який знаходиться на тимчасово окупованій території України, на АТ "Мотор Січ".
Для обходу встановлених обмежень АТ "Мотор Січ" опосередковано через закордонні компанії поставляла сировину у виді заготівок на Сніжнянський машинобудівний завод та отримувала з нього виготовлені запчастини для авіаційних двигунів виробництва АТ "Мотор Січ". Таким чином він сприяв діяльності терористичної організації "днр". Сплачував на її користь грошові кошти – так звані "податки" та "митні платежі". Йому повідомили про підозру у сприянні діяльності терористичної організації (ст. 258‑3 Кримінального кодексу України).
Богуслаєва та керівника одного із департаментів "Мотор Січі" затримали у жовтні 2022 року. За даними слідства, керівництво заводу в Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до рф. 24 жовтня Шевченківський районний суд обрав Богуслаєву запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Журналісти дізнались, що він з 2000 року приховував російське громадянство та нерухомість у Москві. Також син Богуслаєва Олександр (колишній заступник голови наглядової ради "Мотор Січі") є бенефіціаром низки компаній у Франції, на які зареєстроване майно на Лазуровому узбережжі, ринковою вартістю близько 6 мільйонів євро (це майже 250 мільйонів гривень). У грудні 2022 року Міністерство оборони України призначило нового керівництва "Мотор Січі", а Богуслаєва звільнили.
Нагадаємо, 22 жовтня Богуслаєва затримали за державну зраду. Крім того, Служба безпеки України оприлюднила докази у звинуваченні Богуслаєва.
Раніше Інформатор писав, який запобіжний захід обрали Богуслаєву.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.