Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Наразі розглядають різні варіанти, але жоден із них не отримав сигналів про схвалення в Києві чи москві
Окремі представники країн Заходу активно, але без успіху розробляють варіанти мирної угоди. Поки що не вдалося придумати щось, що могло б збалансувати водночас інтереси москви, та Києва. Але Україну можуть примусити до миру, адже занепокоєння серед західної еліти зростає.
Як повідомляє Wall Street Journal, досягнення головної цілі України, відновлення територіальної цілісності, відтягується через обмежену підтримку ключових союзників, які занепокоєні «затратами та ризиками». Як приклад видання наводить неоднозначну позицію США та Німеччини, окремі посадовці яких мають свої ідеї щодо припинення війни.
«Вони хотіли б запропонувати Україні пряник — змиритися з фактичною стороною ситуації в обмін на членство в НАТО або Європейському союзі, або ж на обіцянки довгострокової військової та економічної допомоги», — йдеться в статті.
Такі тенденції виникають через проблеми у світовій економіці, невпевненості в тому, як довго західні виборці підтримуватимуть нинішній рівень допомоги Києву, і сумнівах щодо тогоо, що Україна зможе повністю витіснити російські війська. Попри те, що Київ різко негативно відреагував на чутки про такі плани «в приватному порядку багато західних офіційних осіб не думають, що США та їх союзники можуть надати Києву самостійно визначати ціль».
Wall Street Journal називає наміри України боротися за свою цілісність небезпечними та максималістськими й такими, що продукують «безкінечну війну». Країна-окупант, натоміть, хоче повернути Україну у свою сферу впливу й показати приклад тим сусідам, які хочуть рухатися на Захід. Видання вважає, що ні в Києва, ні в москви немає політичних цілей, «які були б одночасно ясними й досяжними». США й союзники взагалі не мають чітких цілей, адже з одного боку не можуть допомогти путіну виграти війну, а з іншого, перебувають у страху перед тими ризиками, які несе за собою остаточна поразка путіна, або його рішення розпочати війну з НАТО.
Відставний полковник британської армії Річард Кемп у колонці виданню The Daily Telegraph висловив думку, що НАТО, швидше всього, відмовилося від ідеї побачити перемогу України в конфлікті з росією. На підкріплення своєї позиції він наводить скандал із заявами директора офісу генсека НАТО Стіана Єнссена, який висловив припущення, що Україна може стати членом Альянсу в обмін на територію.
«Наступні заяви Столтенберга, що мирні переговори пройдуть на умовах Києва, не розвіює сумнівів, що Єннсен розкрив, як Захід насправді бачить цю війну», — йдеться в колонці.
Раніше ми докладно писали про те, як з’явився «план Єнссена», а також про те, чому він від нього відрікся. Інформатор також розповідав, що за чутками, на саміті в Саудівській Аравії українська делегація була «гнучкою».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.