Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Представник НАТО прокоментував скандал та заявив, що він неправильно висловився
Офіційний представник НАТО Стіан Йенссен прокоментував скандал, в який він потрапив. До цього чиновник запропонував Україні відмовитися від частини територій в обмін на вступ до Альянсу. Тепер він заявив, що насправді неправильно висловився, і твердження було повністю помилковим, а сам він лише розглядав майбутні можливі сценарії для України.
Про це сам Йенссен розказав в коментарі виданню VG. За словами керівника апарату генсека НАТО, його заява була дещо вирвана з контексту. Втім, вибачається представник Альянсу, говорити це він все одно не мав.
"Моя заява про це була частиною більшої дискусії щодо можливих майбутніх сценаріїв в Україні, і я не повинен був так говорити. Це була помилка", - пояснив Йенссен у бесіді зі ЗМІ.
Він також наголошує, що зараз найважливіше для Альясну - подальша підтримка України та її Сил оборони, які наразі ведуть тяжкий та кривавий контрнаступ на півдні. І, до речі, мають відчутні успіхи у звільненні наших територій.
"Багато хто прокоментував, що це (контрнаступ - ред.) відбувається трохи повільніше, ніж вони сподівалися. Я все ж хотів би додати до цього зерно оптимізму... Треба пам’ятати, що на початку війни була стурбованість тим, що Україна може розвалитися протягом тижнів і днів", – наголошує Йенссен.
На сьогоднішній момент такого питання давно вже не стоїть. Навпаки, існує питання, коли та скільки тимчасово окупованих територій зможуть звільнити ЗСУ.
″Цього (розпаду та окупації України - ред.) не сталося взагалі. Вони (українці - ред.) показали героїчну боротьбу з більшою силою. Зараз питання в тому, скільки території Україна здатна повернути", - резюмував посадовець НАТО.
Нагадаємо, що сьогодні в мережі виник скандал через заяви натівського чиновника. Керівник апарату генсека Альянсу Стіан Йенссен заявив, що Україна може стати членом блоку, однак при цьому відмовитися від частини територій задля миру з рф. При цьому він додав, що піти на подібне може лише сама Україна, і ніхто не може примушувати Київ до таких рішень.
На цю ситуацію швидко зреагували в Офісі президента. Так, радник голови ОП Михайло Подоляк зазначив, що подібні пропозиції показують, як мінімум те, що у частини політичних еліт не склалось повне розуміння ситуації природи війни. На його думку, така заява явно підходить під логіку сценарію "заморозки" війни, який дуже вигідний для росії. А тому Україна не може прийняти цей план - навіть якщо в обмін нас візьмуть до НАТО.
Раніше ми вже докладно розписували ситуацію довкола невдалого вислову чиновника НАТО. Ми також писали про успіхи контрнаступу: ЗСУ вдалося повністю звільнити Урожайне.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.