“Ми підтримуємо ідею посилення України. Я позитивно сприймаю, що Еммануель (Макрон) вже мав контакти з деякими лідерами. Поки що не хочу говорити деталі, бо ми в процесі. І я бачу, що є вже позитив від деяких лідерів щодо цього. Це непростий процес, ви розумієте, які в цьому ризики”
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
Ця пісня — музичний маніфест, присвячений унікальності кожної дівчини та пошуку тієї, що здатна запалити серце. «Дівчата» розповідає історію про розмаїття жіночої краси, характерів і душ, торкаючись теми складного шляху до справжнього кохання.
Союзники можуть обговорити це питання у межах Саміту НАТО
Представник Держдепу Сполучених Штатів Меттью Міллер підтвердив, що в рамках Саміту НАТО можуть обговорити питання збиття Польщею російських ракет над територією України. У країнах НАТО кожен лідер держави має право ініціювати обговорення будь-якого політичного питання з іншими членами Альянсу. Це гарантує, що всі голоси будуть почуті, а всі аспекти проблем будуть ретельно розглянуті.
Про це він заявив на брифінгу, коментуючи можливість перехоплення російських повітряних цілей, які летять у напрямку України, Польщею. За його словами, на саміті можуть порушити це питання, якщо польський прем'єр Дональд Туск цього захоче.
"У мене немає інформації про жодні зміни в політиці США чи НАТО, про які можна було б оголосити сьогодні, але очевидно, щоразу, коли член НАТО хоче порушити питання політики, він має можливість зробити це і обговорити його з іншими главами держав", – заявив речник.
8 липня президент Володимир Зеленський та польський прем'єр Дональд Туск підписали безпекову угоду, в якій, зокрема, передбачається можливість перехоплення російських ракет і дронів. Туск тоді заявив, що краще не чекати, поки повітряні цілі влетять на територію НАТО, а намагатись збити їх, поки вони є ще над Україною.
Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що підтримка України стане головним питанням липневого саміту Північноатлантичного Альянсу у Вашингтоні. Перед самітом НАТО, запланованим на 9-11 липня у Вашингтоні, союзники оголосять нові пакети допомоги. Вони включатимуть засоби протиповітряного захисту та боєприпаси. Всі члени Альянсу погодилися збільшити підтримку України через нові тренування військових та довгострокові зобов'язання.
На саміт НАТО, який також відзначатиме 75-річчя військового альянсу лідери збираються у Вашингтоні 9-11 липня. Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що основний акцент саміту буде зосереджений на підтримці України у довгостроковій перспективі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.