Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Укладена угода про нормалізацію відносин між Сербією та Косовом - важливий крок у зміцненні міжнародної співпраці та розв'язанні конфлікту на Балканах. Порузуміння вдалося досягнути після 12-годинних переговорів.
На переговорах в Північній Македонії президент Сербії Александар Вучич та прем'єр-міністр Косова Альбін Курті уклали угоду про нормалізацію відносин між Белградом та Приштиною. Високий представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель повідомив про цю важливу подію.
Згідно з угодою, сторони повністю зобов'язалися дотримуватися всіх статей та виконувати свої зобов'язання оперативно і добросовісно, починаючи з надання прав самоврядування сербам у Косові.
"Сторони повністю зобов'язалися дотримуватися всіх статей угоди і виконувати свої зобов'язання оперативно і добросовісно", – зазначив Боррель у Twitter.
Ця подія має велике значення для регіону та є позитивним кроком у зміцненні міжнародної співпраці та зменшенні напруги на Балканах.
Сторони досягли деякої згоди, але не змогли домовитися щодо всіх пунктів. Укладена угода є певним визнанням між Косово та Сербією.
Ключовим пунктом угоди є зобов'язання Косова та Сербії не порушувати попередні угоди про діалог та їх імплементацію. Будь-яке порушення їх зобов'язань може призвести до негативних наслідків для їхніх процесів вступу до ЄС та фінансової допомоги, яку вони отримують від ЄС.
Відповідно до ухваленого рішення, Косово та Сербія погодилися з тим, що будь-яке порушення їх зобов'язань може призвести до прямих негативних наслідків для цих процесів.
Косово - це колишня сербська провінція, населення якої на 90% складають етнічні албанці. Після війни в 1998-1999 роках, Косово перебувало під управлінням міжнародної адміністрації, а в 2008 році проголосило незалежність у односторонньому порядку. Наразі, незалежність Косово визнали понад 90 країн світу, включаючи США та більшість держав Євросоюзу, але Сербія її не визнає.
У Брюсселі 27 лютого відбулась зустріч Альбіна Курті та Александара Вучича, у ході якої схвалили угоду про нормалізацію відносин між країнами. Цей проєкт було запропоновано Німеччиною та Францією і він передбачає добросусідські та рівноправні відносини між країнами, визнання територіальної цілісності та розвиток двосторонньої співпраці в різних галузях.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що серби не постачатимуть зброю та військову техніку в Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.