На Донеччині протягом доби зберігалася «тиша»

Потерпілих у районі проведення ООС немає

На Донеччині протягом доби зберігалася «тиша»

Впродовж минулої доби, 4 січня, бойовики на Донеччині не порушували режим «тиші». Обстрілів не зафіксували.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр штабу операції Об'єднаних сил.

«Минулої доби, 4 січня, та станом на ранок 5 січня, порушень режиму припинення вогню з боку озброєних формувань Російської Федерації не зафіксовано», — йдеться у повідомленні.

У штабі додали, що українські захисники продовжують утримувати збройну агресію Росії.

Нагадаємо, на Донбасі зросла кількість перетинів українського кордону .

Крім того, НАТО уважно стежить за пересуванням російських військ на кордоні з Україною.

Також Інформатор писав, що РФ почала стягувати танки до кордону з Україною.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити