Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У відомстві наголосили, що прагнуть розбудовувати відносини з усіма державами Африки на засадах рівності
Міністерство закордонних справ України відкинуло звинувачення Нігеру у “підтримці терористичних груп”. Там заявили, що вони безпідставні та не відповідають дійсності. А рішення Нігеру розірвати дипломатичні відносини назвали “жестом солідарності” з тими, хто обрав зближуватися з Росією.
Втім, Україна хоче й надалі будувати відносини з усіма державами Африки. Про це повідомила пресслужба МЗС.
“Україна рішуче відкидає будь-які звинувачення на свою адресу в нібито підтримці нею міжнародного тероризму, порушенні Статуту ООН та міжнародного права”, – йдеться у повідомленні.
Таке рішення Нігеру назвали “жестом солідарності з тими, хто обрав шлях на зближення з державою-терористом Росією”. Влада африканської країни, як зазначається, не провела розслідувань інциденту у Малі. Крім того, не було надано жодних доказів, які б стосувалися причин такого кроку.
Водночас в МЗС наголосили, що Україна хоче далі розбудовувати відносини з усіма державами Африки. І робити це прагне на засадах рівності, невтручання у внутрішні справи й поваги до суверенітету.
У Республіці Малі на північному заході Африки повстанці провели операцію та розбили чисельну групу бойовиків ПВК Вагнер разом з представниками армії країни. Також вони захопили їх військову техніку. За різними даними, може йтися про 80 ліквідованих та 15 взятих у полон вагнерівців. До речі, малійські повстанці туареги запропонували віддати полонених вагнерівців України.
Згодом перехідний уряд Республіки Малі вирішив розірвати дипломатичні відносини з Україною. Там звинуватили Київ у підтримці дій повстанців-туарегів. Після цього дипвідносини розірвали Нігер і Буркіна-Фасо.
Нігерська хунта, яка тримається завдяки російським окупантам, звинуватила Україну в підтримці "терористичних груп". Розрив дипвідносин, за заявою хунтистів, набирає чинності відразу ж. В МЗС всі ці рішення назвали "недалекоглядними та поспішними".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.