МВС назвало кількість заражених на коронавірус силовиків

Померли від ускладнень 11 осіб

МВС назвало кількість заражених на коронавірус силовиків

З початку пандемії коронавірусу серед правоохоронців виявили 4265 хворих. Побороли хворобу 3810 осіб, 11 осіб померли.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані Міністерства внутрішніх справ.

Станом на 15 вересня серед правоохоронців зафіксували 111 нових випадків коронавірусу.

Найбільша кількість хворих - в Дніпропетровській, Тернопільській, Хмельницькій областях, а також в Києві.

Нагадаємо, за останню добу в Україні підтвердили майже 3 тисячі нових випадків COVID-19 .

Також Інформатор писав, що 14 вересня набрало чинності нове карантинне зонування.Все більше міст і районів потрапляють до «помаранчевої» та «червоної» зон.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити