“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У кандидатів є 8 місяців для того, щоб підтягти знання української мови
У 2021 році іспит на знання української мови стане обов'язковим для всіх претендентів на посаду в органах державної влади або місцевого самоврядування, включаючи майбутніх народних депутатів.
Це передбачено законом про мову, повідомив уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, передає Інформатор .
"Всі ті, хто має намір стати народним депутатом в наступному скликанні, хто захоче працювати міністром або, скажімо, уповноваженим з захисту державної мови, повинні підтвердити своє знання української мови на іспиті", - заявив Кремень в ефірі телеканалу Рада.
Норма закону щодо державної мови набирає чинності 16 липня 2021 року.
"Якщо є намір претендувати на якісь посади, або - готуйтеся, тренуйтеся, наймайте вчителів або - вибачте, як то кажуть", - резюмував мовної омбудсмен.
Нагадаємо, закон про забезпечення функціонування української мови як державної Верховна Рада ухвалила 25 квітня 2019 року.
Раніше уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь закликав Конституційний Суд проявити державницьку позицію при розгляді питання про конституційність закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». КСУ розгляне закон 3 листопада.
Вчора, конституційний суд України на засіданні 3 листопада не зміг винести рішення у справі щодо конституційності Закону про функціонування української мови.