Головна
Життя
16:11, 20 Червня
Информатор UA

Интро

Волонтери із Запоріжжя вже понад 10 років займаються доглядом екзотичних тварин. Вони відкрили мінізоопарк "Світ джунглів" у центрі Запоріжжя. Усі охочі можуть приходити та провести час з мавпочкою, зміями, різними птахами, єнотом, гризунами та іншими. До того ж хлопці ведуть цікавий блог про тварин, можете подивитися тут. Коли росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України, власники зоопарку розмістили пост для всіх власників тварин, які виїжджають із міста та не можуть взяти своїх вихованців із собою, про можливість притулку у зоопарку Світ джунглів За перший місяць з початку війни команда зоопарку врятували понад 100 котів, 14 папуг, 82 гризуни, 19 черепах, 3 павуки птахоїда, 3 тхори, 2 змії, 3 ящірки, 2 сови, 8 щенят і більш як 30 равликів. Буквально одразу виникла потреба влаштовувати тварин у сім'ї, адже прохання притулити котика буквально на місяць не зупинялися. Рекорд для зоопарку перетримка одночасно 46 котів! Команда живе разом із тваринами прямо у зоопарку. В умовах війни ніхто не знає, що може статися. Тому ми повинні бути зі своїми тваринами щохвилини на випадок, якщо їм буде страшно, на випадок, якщо знадобиться екстрена медична допомога, на випадок пожежі, на випадок чого завгодно! А що як станеться щось, через що ми не зможемо дістатися з дому до зоопарку. Сказати, що ми ухвалювали таке рішення ні. Це навіть не обговорювалося. Це так само природно, як будь-якій мамі, ні на секунду не спаде на думку розмірковувати їй залишитися з дитиною чи ні, коментує Христина. Олена Хатькова

Мінізоопарк у центрі Запоріжжя рятує тварин, яких залишили господарі під час евакуації

Читать на русском
Мінізоопарк у центрі Запоріжжя рятує тварин, яких залишили господарі під час евакуації

Команда живе разом з тваринками прямо в зоопарку

Волонтери із Запоріжжя вже понад 10 років займаються доглядом екзотичних тварин. Вони відкрили мінізоопарк "Світ джунглів" у центрі Запоріжжя. Усі охочі можуть приходити та провести час з мавпочкою, зміями, різними птахами, єнотом, гризунами та іншими.

До того ж хлопці ведуть цікавий блог про тварин, можете подивитися тут

Коли росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України, власники зоопарку розмістили пост для всіх власників тварин, які виїжджають із міста та не можуть взяти своїх вихованців із собою, — про можливість притулку у зоопарку «Світ джунглів». 

За перший місяць з початку війни команда зоопарку врятували понад 100 котів, 14 папуг, 82 гризуни, 19 черепах, 3 павуки птахоїда, 3 тхори, 2 змії, 3 ящірки, 2 сови, 8 щенят і більш як 30 равликів.

Буквально одразу виникла потреба влаштовувати тварин у сім'ї, адже прохання «притулити котика буквально на місяць» не зупинялися. Рекорд для зоопарку — перетримка одночасно 46 котів! 

Команда живе разом із тваринами прямо у зоопарку. 

«В умовах війни ніхто не знає, що може статися. Тому ми повинні бути зі своїми тваринами щохвилини — на випадок, якщо їм буде страшно, на випадок, якщо знадобиться екстрена медична допомога, на випадок пожежі, на випадок чого завгодно! А що як станеться щось, через що ми не зможемо дістатися з дому до зоопарку. Сказати, що ми ухвалювали таке рішення — ні. Це навіть не обговорювалося. Це так само природно, як будь-якій мамі, ні на секунду не спаде на думку розмірковувати – їй залишитися з дитиною чи ні», – коментує Христина. 

Олена Хатькова 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.