Міністр юстиції Денис Малюська написав заяву на звільнення, вже відомо, хто його замінить - УП

Читать на русском

В УП заявили, що Денис Малюська вже деякий час тому підписав заяву про свою відставку, але в хід її наразі не пустили

Читать на русском
Малюська
Вже є кандидат на місце Малюськи, і це - Стефанішина

В УП заявили, що Денис Малюська вже деякий час тому підписав заяву про свою відставку, але в хід її наразі не пустили

Очільник Міністерства юстиції Денис Малюська написав заяву на звільнення. Його місце може зайняти віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, при чому залишивши за собою нинішню посаду. Заява Малюськи поки не пішла в хід.

Про це пише "Українська правда". За даними джерел видання у команді президента Володимира Зеленського, чинний міністр юстиції Денис Малюська вже деякий час тому підписав заяву про свою відставку. Але заява поки без дати, і в хід її наразі не пустили.

Як переконують співрозмовники УП, вже є кандидат на місце Малюськи. Саме Стефанішину планують призначити віцепрем'єркою з євроінтеграції та міністеркою юстиції.

Міністр юстиції Денис Малюська вже прокоментував чутки навколо поданої ним заяви про відставку. Він відреагував на інформацію УП з сарказмом.

"У зв’язку з новиною від УП про плановану відставку: в наступну середу треба бути в Нідерландах. Думаю над "схемою Боголюбова". Вуса треба збривати чи є хтось з читачів із вусами на фото у закордонному паспорті?" - зазначив він.

Денис Малюська: що відомо про міністра

42-річний Денис Малюська - український юрист, бізнесмен, голова правління BRDO/World Bank Group. Народний депутат України 9-го скликання. Міністр юстиції України з 29 серпня 2019 року.

Так, у 2019 році його обрали нардепом від партії "Слуга народу". У тому ж році призначили міністром юстиції України, склав депутатські повноваження.

У 2020 році Малюська став одним з ініціаторів реформування пенітенціарної системи. В українських слідчих ізоляторах почали працювати платні камери з підвищеним рівнем комфорту.

Нагадаємо, Малюська підтримав мобілізацію засуджених за убивство.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.