“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Українські мігранти шлють на батьківщину більше, ніж до пандемії, але менше, ніж в минулі роки
За 10 місяців поточного року обсяг грошових переказів від українських трудових мігрантів став на 220 мільйонів доларів менше.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Нацбанк .
Обсяг грошових переказів в Україну за десять місяців 2020 року склав 9,555 мільярдів доларів. Це на 2,25% (220 мільйонів доларів) менше, ніж за аналогічний період минулого року.
При цьому в звіті Нацбанку про динаміку обсягів приватних грошових переказів, в тому числі і заробітчан, йдеться про скорочення сум переказів за жовтень цього року в порівнянні з попереднім.
Так, у жовтні цього року до України перевели 1,063 мільярдів доларів, тоді як в жовтні минулого року ця сума сягала 1,074 мільярдів американської валюти. Різниця за сумою переказів за один цей місяць становить 1%.
Але до карантину надходжень від працюючих за кордоном українців було ще менше, майже на 9% .З настанням коронавірусної пандемії суми переказів стали зростати, але рівня минулих років так і не досягли.
Нагадаємо, згідно з даними Держстатистики розрив між зарплатами жінок і чоловіків збільшився .