Ми наближаємося до важливого договору: Зеленський розповів, коли Україна підпише безпекову угоду із США

Читать на русском

Україна вже підписала 9 договорів, і попереду – важливий договір із США

Читать на русском
Володимир Зеленський
Зеленський розповів, коли чекати угоду про гарантії безпеки зі США

Україна вже підписала 9 договорів, і попереду – важливий договір із США

Сполучені Штати та Україна близькі до підписання угоди про гарантії безпеки. Очікується, що документ буде підписано після проходження Конгресом США питання про виділення допомоги Україні. Це стосується не тільки військової підтримки України з боку США, а й торкнеться гуманітарних аспектів, відновлення, фінансової підтримки та енергетичної.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю бразильським ЗМІ. Глава держави зазначив, що Київ уже підписав 9 договорів, і тепер ми наближаємося до моменту підписання угоди зі США.

"У нас вже 9 договорів. Ми наближаємося до важливого договору зі США. Після того, як ми пройдемо Конгрес, ми прийдемо до цієї потужної угоди зі США", - сказав президент.

Зеленський додав, що угода охопить широкий спектр питань, які виходять за рамки простої військової підтримки з боку США. Це гуманітарні аспекти, відновлення, фінансова та енергетична підтримка.

Що ще говорив Зеленський бразильським журналістам

Під час інтервью Зеленський заявив про спроби Росії заважати розвитку України протягом 30 років незалежності. Він підкреслив, що Росія намагалася знищити український оборонно-промисловий комплекс та змусити країну віддати свою зброю. Проте, за його словами, Україна відновила виробництво артилерії, артилерійських снарядів, ракет, а також налагодила масове виробництво дронів і систем радіоелектронної боротьби.

Також він зазначив, що теоретично західні країни-партнери могли б надати допомогу Україні в збиванні ворожих ракет, як це було у випадку атаки на Ізраїль. Вони могли б збивати ракети, які летять по українських городах і селах. Адже ці ракети іноді долітають і до країн ЄС. Крім того Зеленський заявив, що Путін дуже боїться України. Ознаками цього є те, що впевнені лідери з потужними арміями та ядерною зброєю не загрожують світові. Але Путін тільки тим і займається. 

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський попередив про можливість війни між Росією та країнами НАТО і наголосив, що Путін шукатиме інші цілі для агресії, а саме, балтійські держави, якщо світ дасть йому здолати Україну. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.