Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Вартість проєкту для компанії Нафтогаз обійшлася б в мільярд гривень
НАК "Нафтогаз України" відмовився від реалізації проєкту з будівництва першої у Львові потужної ТЕЦ на біопаливі. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
Про припинення реалізації проєкту, розпочатого у період керівництва "Нафтогазом Украни" Юрієм Вітренком, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час форуму "Угода мерів в Україні: плануємо сталий розвиток разом".
"На превеликий жаль, ми не знайшли підтримки з боку "Нафтогазу" в реалізації цього проєкту, тому наразі цей процес призупинено. Всю свою енергію ми спрямовуємо, зокрема, на будівництво заводу з переробки відходів", - сказав Садовий.
Водночас він зазначив, що з міського бюджету на проєкт будівництва ТЕЦ гроші не виділяли.
"Це була ініціатива колишнього глави "Нафтогазу", але сьогодні керівництво компанії має іншу думку щодо таких проєктів в Україні", - пояснив мер Львова.
Водночас він звернув увагу, що серед іншого у Львові є станція компостування відходів, реалізуються й інші екопроєкти, спрямовані на зниження викидів СО2.
Як стало відомо, ще у вересні 2022 року НАК "Нафтогаз України" спільно з Львівською міськрадою розпочав реалізацію проєкту будівництва ТЕЦ на трісці, яку планувалося запустити в роботу до лютого 2023 року. Вартість проєкту для компанії оцінювалася приблизно в 1 млрд грн.
Садовий, зі свого боку, зазначав, що для міста це буде перша потужна ТЕЦ на альтернативному паливі, яка покриватиме близько чверті його потреб у теплі.
"Ми планували такий проєкт з ЄБРР давно, але за їхніми класичними процедурами змогли б його розпочати лише наступного року. Але російська агресія настільки активізувала розумовий процес, що ми вийшли на домовленості з "Нафтогазом", - пояснював він.
Такі проєкти планувалися і в інших містах: за Вітренка "Нафтогаз" заявляв про намір побудувати щонайменше дев'ять ТЕС і біокотелень у восьми регіонах України загальною потужністю 250 МВт теплової енергії та 52 МВт електричної.
Щодо будівництва у Львові сміттєпереробного заводу, то за словами Андрія Садового його заплановано завершити до кінця поточного року. Роботи виконано на 25%.
Раніше ми писали, що львівська блогерка Христина Горун з мізерним словниковим запасом стала на захист молодиків, які нещодавно гучно слухали Лєпса, а потім вибачались на камеру. Користувачка Інстаграму chornamamba записала декілька сторіз, де зухвало обіцяла "знести кашкет з башки" тим, хто зробить їй зауваження за те, що вона слухає російських виконаців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.