Пудровий манікюр, традиційний лак для нігтів, акриловий манікюр та японський манікюр, і це не весь перелік доступних технік
Манікюр є невід'ємною частиною догляду за собою і створенням стильного образу. Доглянуті нігті підкреслюють індивідуальність, покращують настрій та можуть навіть підняти самооцінку. Тому представниці прекрасного полу і навіть чоловіки не нехтують манікюром. Щоправда, кожен обирає свою техніку, а їх доволі багато. А не тільки гель-лак, як думає більшість.
Так, наразі широку популярність має саме гелевий манікюр. Але навколо нього вже давно точаться чутки про шкідливість. Тому на перший план почали виходити інші техніки, такі як SNS (Signature Nail Systems) та BIAB (Builder In A Bottle), пише видання South China Morning Post. Манікюр з ними теж входить стійкий та міцний. Але, як стверджують вчені, він більш безпечний.
Гель-лак з'явився кілька десятиліть тому, як альтернатива традиційному лаку для нігтів. Його перевага – довговічність та неймовірний блиск. Проте у цього "сяйва" є зворотна сторона. Річ у тім, що процес затвердіння цього лаку здійснюється за допомогою ультрафіолетового світла. Так, його доза невелика, але частий вплив може викликати пошкодження шкіри, призвести до раку шкіри та пришвидшувати її старіння.
Спираючись на цю інформацію від науковців, деякі салони почали переходити на світлодіодні лампи. Вони випромінюють менше ультрафіолету, а це значить, що ризик пошкодження шкіри та нігтьової пластини знижується. При цьому вони можуть швидко та якісно сушить гель-лаки.
Наразі найбільш популярними альтернативами гелевому манікюру є SNS та Biab. Кожна з цих технік має свою особливість. SNS являє собою систему, яка заснована на використанні кольорової пудри. Вона наноситься на нігті шляхом занурення, а потім покривається спеціальним фіксатором. Покриття виходить щільним та довговічним. І при цьому застосування УФ-лампи не потрібно.
Що стосується техніки Biab, то вона передбачає нанесення щіткою густого гелю в якості основи і не вимагає окремого базового покриття. Він зміцнює власні нігті та стимулює їх ріст. Такий гель потребує фіксації, але для цього цілком підходять світлодіодні лампи. А ще він не вимагає повного спилювання, завдяки чому нігті не травмуються. Носити Biab можна до чотирьох тижнів.
Вибір правильного манікюру передбачає певний баланс між міцністю та здоров'ям нігтів, стилем і доглядом. Так, гель та пудра носяться найдовше і при цьому не шкодять нігтьовій пластині. Але є й недоліки. Так, у SNS менша палітра кольорів, ніж у гель-лаку. Також він трохи жорсткіший і може сушити нігті. Тривалість носки такого манікюру менше трьох тижнів.
Biab безпечніший ніж гель-лак і більш стійкий (може носитись до чотирьох тижнів), але він вимагає делікатнішого зняття. Також він не має притаманного гелевому покриттю блиску, а більше схожий на класичний лак.
Спираючись на викладену інформацію робіть правильний вибір техніки для вашого бездоганного манікюру. Але, щоб досягти найкращого результату, треба суворо дотримуватись цих технік та використовувати якісні матеріали. Тому зважайте на це, і не соромтесь ставити питання вашому майстру. Бо саме він має допомогти вам визначитись з технікою, яка підходить для ваших нігтів.