Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Париж має намір налагоджувати контакти з країнами Глобального півдня
Президент Франції Еммануель Макрон звернувся до президента ПАР Сиріла Рамафосу з проханням запросити його на саміт БРІКС. На зустріч, яку запланували провести у серпні має прибути лідер Китаю Сі Цзінпінь та розшукуваний воєнний злочинець володимир путін. Мотиви такого візиту Макрона не розголошуються.
Таку новину опублікувала французька газета L'Opinion із посиланням на джерела в Єлисейському палаці. Уряд франції поки не підтвердив інформацію.
«Ставка трохи божевільна та безпрецедентна – французький лідер на форумі, який хоче конкурувати з глобальним управлінням світом під керівництвом США», – коментує видання.
Якщо це станеться, то Макрон стане першим західним лідером, який візьме участь у засіданні лідерів країн БРІКС (Бразилія, росія, Індія, Китай, Південна Африка). Раніше французький президент сумнівався в доцільності видання ордера на арешт путіна Міжнародним кримінальним судом за викрадення українських дітей. Він вважав, що це ускладнює перемовини.
Візит на саміт БРІКС вкладається в загальний курс частини європейського політичного істеблішменту, яку очолює Макрон, в розбудову “стратегічної автономії”, дистанціювання від політики США. Французький президент може використати саміт як можливість наростити зв’язки з країнами, що розвиваються.
Китайські пропагандистські ресурси, такі як Global Times, пишуть, що це “це справді смілива та інноваційна ідея” і всіляко розхвалює Макрона. Вони нагадують, якими “оригінальними” були ідеї французького президента після візиту на зустріч до Сі Цзінпіня. Тоді він заявив, що ЄС повинно не втручатися в суперечку між США та Китаєм за Тайвань, щоб не перетворитися на васала Вашингтону. При тому фразу Макрона можна було трактувати так, ніби він перекладає провину за ескалацію на США. Китайські пропагандисти пишуть, що Франція може стати “містком” між Заходом і Сходом.
Натомість росіяни традиційно сприйняли жест за слабкість і “запитали Париж” є це імітацією французької міжнародної діяльності чи черговим “троянським конем”. Можливо, в москві вважають, що Макрон використає БРІКС для тиску на путіна. Принаймні, Global Times пише, що “хвилювання москви не зайві ”.
Раніше ми повідомляли про те, що Дуда, Макрон та Шольц зустрічалися, щоб обговорити членство України в НАТО.
Інформатор також розповідав чому Європа підтримує план Макрона.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.