«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Ситуація з дефіцитом водних ресурсів погіршиться на тлі інших проблем
У найближче десятиліття людство може зіткнутися з глобальною нестачею води. Ситуація з дефіцитом водних ресурсів погіршиться на тлі інших проблем, наприклад, наслідків пандемії COVID-19.
Як передає Інформатор,про це йдеться у щорічній доповіді ЮНЕСКО,яка присвячена Всесвітньому дню водних ресурсів.
Згідно з доповіддю, до 2030 року світ зіткнеться з глобальним дефіцитом води в розмірі 40%. Проблема забезпечення жителів Землі водою для задоволення гігієнічних потреб - дуже актуальна. Світ докладає недостатньо зусиль, щоб зберегти водні ресурси, тому необхідно правильно оцінювати їх вартість, відзначають в ЮНЕСКО.
«Вода - це наш найцінніший ресурс,«блакитне золото», до якого більше 2 млрд людей не мають прямого доступу. Вона не тільки необхідна для виживання, але і грає санітарну, соціальну та культурну роль в людському суспільстві», - зазначила генеральний директор ЮНЕСКО Одрі Азула.
Експерти ЮНІСЕФ також заявили, що в світі кожна 5 дитина має проблему нестачі води. Всього це близько 450 мільйонів дітей.
Нагадаємо, проблема з водою також існує в Криму через російську окупацію. Там обміліли або повністю виснажилися більше десятка водосховищ .
Нагадаємо, Україна забезпечувала до 85% потреб півострова у прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з півостровом. Після окупації Криму Росією у 2014 році постачання води на півострів припинили.
Також Інформатор писав, що в окупованому Криму пересохло Аянське водосховище.