“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ситуація з дефіцитом водних ресурсів погіршиться на тлі інших проблем
У найближче десятиліття людство може зіткнутися з глобальною нестачею води. Ситуація з дефіцитом водних ресурсів погіршиться на тлі інших проблем, наприклад, наслідків пандемії COVID-19.
Як передає Інформатор,про це йдеться у щорічній доповіді ЮНЕСКО,яка присвячена Всесвітньому дню водних ресурсів.
Згідно з доповіддю, до 2030 року світ зіткнеться з глобальним дефіцитом води в розмірі 40%. Проблема забезпечення жителів Землі водою для задоволення гігієнічних потреб - дуже актуальна. Світ докладає недостатньо зусиль, щоб зберегти водні ресурси, тому необхідно правильно оцінювати їх вартість, відзначають в ЮНЕСКО.
«Вода - це наш найцінніший ресурс,«блакитне золото», до якого більше 2 млрд людей не мають прямого доступу. Вона не тільки необхідна для виживання, але і грає санітарну, соціальну та культурну роль в людському суспільстві», - зазначила генеральний директор ЮНЕСКО Одрі Азула.
Експерти ЮНІСЕФ також заявили, що в світі кожна 5 дитина має проблему нестачі води. Всього це близько 450 мільйонів дітей.
Нагадаємо, проблема з водою також існує в Криму через російську окупацію. Там обміліли або повністю виснажилися більше десятка водосховищ .
Нагадаємо, Україна забезпечувала до 85% потреб півострова у прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з півостровом. Після окупації Криму Росією у 2014 році постачання води на півострів припинили.
Також Інформатор писав, що в окупованому Криму пересохло Аянське водосховище.