Головна
Спорт
Бокс
09:22, 12 Грудень
Информатор UA

Интро

У ніч з 11 на 12 грудня у Нью-Йорку проходив бій між українцем Василем Ломаченком та Річардом Коммі з Гани. Через 12 раундів бій закінчився перемогою українця — він отримав титул WBO Inter-Continental. За весь бій Ломаченко завдав опоненту 248 влучних ударів, повідомляє Інформатор. З них 60 джебів та 188 потужних ударів. Своєю чергою, Річарду Коммі вдалося реалізувати лише 73 точні удари: п'ять джебів і 68 потужних. У сьомому раунді Ломаченко відправив Коммі до нокдауну, і в принципі міг би закінчити бій достроково. Згодом українець заявив, що вирішив "не добивати" опонента. Бій проходив у Нью-Йорку у спортивному комплексі "Медісон-сквер-гарден". Подивитися на поєдинок прийшло понад 8 тисяч людей. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ломаченко — Коммі: підсумки бою

Читать на русском

Судді одноголосно обрали переможця

Читать на русском
Ломаченко — Коммі: підсумки бою

Судді одноголосно обрали переможця

У ніч з 11 на 12 грудня у Нью-Йорку проходив бій між українцем Василем Ломаченком та Річардом Коммі з Гани. Через 12 раундів бій закінчився перемогою українця — він отримав титул WBO Inter-Continental.

За весь бій Ломаченко завдав опоненту 248 влучних ударів, повідомляє Інформатор. З них 60 джебів та 188 потужних ударів. Своєю чергою, Річарду Коммі вдалося реалізувати лише 73 точні удари: п'ять джебів і 68 потужних.

У сьомому раунді Ломаченко відправив Коммі до нокдауну, і в принципі міг би закінчити бій достроково. Згодом українець заявив, що вирішив "не добивати" опонента.

Бій проходив у Нью-Йорку у спортивному комплексі "Медісон-сквер-гарден". Подивитися на поєдинок прийшло понад 8 тисяч людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.