“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Україна вже теж відмовилась від участі у зимовій сесії
У Відні відбудеться 23-24 лютого, рівно через рік після вторгнення росії на територію України, відбудеться зимова сесія Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Захід бойкотуватимуть представники Литва. Адже Австрія дозволила російським представникам взяти участь у ній.
Про це пише Euractiv. Очікується, що у засіданні візьмуть участь 18 російських депутатів.
"Остаточне рішення — не брати участь. Ми прийняли рішення, і ми єдині, як більшість, так і опозиція (в литовському парламенті), і тут немає різних поглядів", - сказала голова литовської делегації Вілія Алекнайте-Абрамікєне.
Варто додати, що 22 лютого українська парламентська делегація прибула до Відня на переговори з окремими делегаціями та керівництвом Парламентської асамблеї ОБСЄ. Цю інформацію повідомила народна депутатка Євгенія Кравчук.
"Мета — нагадати про категоричну позицію України: без змін до правил і процедур, які уможливлять виключення росії з цієї організації, українських парламентаріїв у залі засідань не буде. Працюємо на нашій території — у постійному представництві України при міжнародних організаціях у Відні. Насправді саме тут і відбувається справжня сесія ОБСЄ. Уже заплановано понад 20 двосторонніх зустрічей. Головне завдання — скоординувати зусилля партнерів щодо ухвалення поправок, які створять механізм виключення з організації держави-агресорки. Обговоримо реформу організації та її майбутнє загалом, адже всі розуміють: спільного з росією майбутнього в ОБСЄ немає", - заявила Кравчук.
У спільній заяві, оприлюдненій після зустрічі у Вільнюсі на початку цього місяця, парламентські делегації країн Північної Європи, Балтії та Польщі заявили, що росію мають притягнути до відповідальності за свої дії в Україні, і що має бути створений міжнародно-правовий механізм для оцінки злочинів країни-агресорки. Вони зазначили, що участь росії у засіданні ПА ОБСЄ у Відні використають для пропаганди всередині країни та за кордоном і "надішле невтішний сигнал міжнародній спільноті". Литовські депутати запропонували північним, балтійським і польським колегам приєднатися до бойкоту, якщо росії дозволять взяти участь, але безрезультатно. Алекнайте-Абрамікєне заявила, що представники інших країн вирішили "боротися з росіянами в одному залі". Усі члени російської делегації перебувають у санкційних списках ЄС з початку 2014 року. Делегація України на знак протесту також не братиме участі в зимовій сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ.
Нагадаємо, країни ОБСЄ хочуть створити спецтрибунал для росії. Крім того, на Донбасі помітили машини з маркуванням ОБСЄ.
Також Інформатор писав, що "Суд лнр" засудив двох співробітників ОБСЄ на 13 років ув'язнення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.