Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Більшість країн підтримує ініціативу
Більшість країн-учасниць ОБСЄ підтримують ініціативу про створення трибуналу для росії та путінського режиму. Вони вже збирають докази та надають правову допомогу нашій державі.
Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау під час пресконференції у польському місті Лодзь після завершення 29-го засідання Ради міністрів ОБСЄ.
"Звичайно, тут є інституційне питання, яке переважна більшість міжнародної спільноти має вирішити. І я можу сказати, що є консенсус щодо потреби в основних принципах правосуддя. Як ви знаєте, було запущено ініціативи і навіть деякі процедури, як підготувати такий трибунал. І я готовий вас запевнити, що переважна більшість країн-учасниць ОБСЄ підтримують створення такої інституції, а багато з них уже беруть участь у зборі доказів та надають правову допомогу Україні", – заявив Рау.
30 листопада голова Єврокомісії Урсула Фон дер Ляйєн заявила, що “росія повинна заплатити за свої жахливі злочини, в тому числі за злочин агресії проти суверенної держави”. Тому ЄС запропонував створити спеціалізований суд за підтримки ООН для розслідування, а також судового переслідування злочинів російської агресії.
Також було зазначено про необхідність конфіскувати російські активи, заморожені в ЄС. Мова йдеться про понад 300 млрд євро. З 1 грудня Європарламент розпочав роботу над створенням такого трибуналу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.