"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
Схоже, до автомобілів виникає чимало запитань
16-го січня ОБСЄ випустила заяву щодо нещодавно оприлюднених фотографій з Донбаса. На них показані автомобілі з маркуванням організації, що начебто підтверджує факт знаходження представників ОБСЄ на окупованих територіях. Проте, організація запевняє, що нікого з її членів там наразі немає.
Про це повідомили в Центрі стратегічних комунікацій з посиланням на офіційний акаунт організації. За заявами ОБСЄ, нікого з її представників наразі немає на Сході України. Таким чином, до автомобілів виникає ще більше запитань – чи це викрадені авто організації, чи просто підроблені наліпки.
Згадані машини помітили перед КПП біля тимчасово окупованого селика Ізварине, що на Луганщині. Мова йде про декілька позашляховиків, на яких чітко видно маркування ОБСЄ. Саме на таких до 24 лютого їздили представники організації, зокрема, спостерігачі.
В Центрі припускають, що росіяни могли завести туди ці автомобілі, аби згодом влаштувати чергові провокації. Наразі офіційно цих автівок там взагалі немає – організація їх туди не відправляла. Підроблені наліпки можуть стати черговим приводом для росії спробувати перекласти на нас чужі злочини. Зокрема, вони можуть влаштувати обстріл колони, начебто, ОБСЄ, аби звинуватити Україну.
«ОБСЄ не має присутності на Донбасі. Якщо ви побачите на Донбасі будь-які автомобілі з розпізнавальними знаками ОБСЄ, можете бути впевнені, що вони не використовуються в цілях ОБСЄ», – повідомили офіційні представники організації.
Нещодавно чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі офіційно закликав росію припинити свою агресію проти України. Також агресору потрібно вивести свої війська з нашої території. Цю заяву він зробив під час особистого візиту до Києва.
Водночас, декілька днів тому Генеральний секретар ОБСЄ Гельга Шмід не змогла відповісти на питання, чи є росія тією стороною, хто тримає представників Спеціальної моніторингової місії на тимчасово окупованих територіях. Здається, тільки сама організація ще не переконалася в цьому на 100%, коли весь світ все бачить. Проте, вона підтвердила, що їх «тримають у невідомому місці».
Нагадаємо, чим Соледар став для Пригожина – перемогою чи поразкою?
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.