Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Востаннє екс-президент України був у Білорусі у березні 2022 року
До Білорусі 24 травня прилетів літак, яким користується колишній президент-втікач України Віктор Янукович. О 12:50 літак Dassault Falcon 900C з бортовим номером RA-09617 приземлився в аеропорту Гомеля. За даними спостерігачів, цей літак належить Януковичу.
Згідно з інформацією моніторингового проекту "Беларускі Гаюн", який посилається на власні джерела, Янукович востаннє відвідував Білорусь у березні 2022 року. За інформацією українських ЗМІ, у цей час у Білорусі може знаходитися і президент Росії Володимир Путін, який 23 травня відвідав васальну країну за запрошенням самопроголошеного президента країни Олександра Лукашенка.
Як повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова, 23 травня планувалося "велике спілкування" Путіна з Лукашенком у Мінську. А 24 травня буде продовження офіційного візиту. Під час візиту Путін має намір переконати Лукашенка взяти участь у навчаннях РФ із використання нестратегічної ядерної зброї.
Нагадаємо, що "блакитна мрія" Путіна – втягнути Білорусь у війну проти України. Сам Лукашенко регулярно звинувачує Україну в якихось "провокаціях" на кордонах, проводить "перевірки бойової готовності", але воювати не лізе – на північному кордоні потужні укріплення та чималеньке угруповання українських військових.
Але все одно з Білорусі періодично долинають тривожні сигнали. Як-то войовничі заяви Лукашенка, новини від білоруських залізничників чи раптова перевірка боєготовності ядерної зброї. Однак експерти сходяться в думках, що наразі Мінськ не планує активно втручатися у війну в Україні. Принаймні, поки що.
Раніше Інформатор писав, що журналісти знайшли ймовірне місце, де РБ тримає свою ядерну зброю. Воно знаходиться за 200 кілометрів від кордону з Україною.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.