«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
У відео оживає метафора кохання поза межами логіки — дівчина-вампір і хлопець-ворон стають союзниками в світі, де інші бояться бути собою. Вони не ховають своїх відмінностей — навпаки, саме через них стають сильнішими.
У червні 2017 року суддя районного суду Одеси погодився, що в прикордонних районах України мобільний телефон може опинитися в зоні дії мережі іноземного оператора
Наприкінці 2016 року одесит поїхав до Сумської області, а мобільний оператор «Київстар» вважав, що він виїхав до росії. Через це стягував більшу плату за дзвінки, на що клієнт був не згодний.
Якщо ви були у Сумській області близько до кордону з росією, то з вами траплялося те саме. Через близькість до іншої держави мобільний оператор вважав, що ви перетнули кордон та вийшли з зони покриття «домашньої» мережі.
Це відбулося з одеситом, який поїхав до Сумщини, а згодом виявив, що його дзвінки коштують підозріло дорого. Згідно з витягом з автоматизованої системи розрахунків «Київстар», у жовтні та у листопаді він дзвонив до роумера (направлення виклику - російська федерація) та заплатив за це 90 грн. Окрім цього, в червні 2016 року він додатково сплачував за нібито дзвінки на короткі номери. Хоча був впевнений, що на ці номери не дзвонив та за межі України не виїжджав.
Чоловік вважав, що якщо звернутися до оператора та попросити не дозволяти дзвонити в кредит та від'єднувати при нульовому стану рахунку, то це допоможе розв'язати проблему. Проте це не допомогло, тому справа потрапила до суду.
Чоловік просив, щоб «Київстар» заплатив йому 25 тис. грн компенсації за хвилювання. Проте в компанії заявили, що він сам замовив послугу «Гороскоп» за коротким номером, а за це потрібно було сплачувати додатково.
Крім того, в «Київстар» нагадали, що в прикордонних районах України мобільний телефон може опинитися в зоні дії мережі іноземного оператора, і, відповідно, тарифікація дзвінків відбуватиметься за роумінговими тарифами. Щоб цього уникнути, необхідно обирати мережу у ручному режимі та завжди звертати увагу на назву оператора, що з'явиться на дисплеї мобільного телефону.
В компанії пояснили, що роумінг не обмежений державним кордоном України, а обмежений мережею покриття оператора. Через це у прикордонних районах України може включитись роумінг і для цього не потрібно перетинати кордон. Як виявилося під час судових засідань, коли чоловік нібито дзвонив з росії, то він знаходився на території Сумської області, яка безпосередньо межує з рф.
Тому у червні 2017 року суддя Приморського районного суду Одеси Андрій Тарасов вирішив, що чоловік не отримає 25 тис. грн компенсації за нібито псевдороумінг.
Клієнт мобільного оператора не змирився з тим, що не отримає 25 тис. грн компенсації та вирішив змінити рішення на свою користь. Новим суддям він розповів, що довгий час був клієнтом «Київстару». За його словами, все змінилося з червня 2016 року, коли його рахунки за мобільний зв’язок сильно подорожчали.
Однак це не вразило суддів, тому що технічні моменти значно краще пояснили те, що сталося з дзвінками на Сумщині. Через це у жовтні 2017 року судді Апеляційного суду Одеської області Світлана Погорєлова, Андрій Калараш та Анатолій Заїкін ухвалили, що рішення свого колеги вони змінювати не будуть.
Проте ображений клієнт «Київстар» на цьому не зупинився. Він поскаржився до Верховного Суду де заявив, що попередні суди не врахували поняття національного та міжнародного роумінгу. Проте і цього разу судді не стали на його бік.
Інформатор писав, що шахраї вкрали дані з додатка «Мій Київстар» та оформили позику в Moneyveo.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.