“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Найголовніша проблема - це відсутність уваги до дитини
В Україні найбільшу небезпеку для дитини представляють не соціальні мережі, а байдужість дорослих - батьків і вчителів. Для боротьби з дитячим суїцидом потрібна системна робота.
Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає Інформатор .
"Найголовніша проблема - це відсутність уваги до дитини. Батьки роблять кар'єру і займаються собою або своїми проблемами, забуваючи, що поряд з ними зароджується нова особистість, у якої є свої проблеми в школі, з першим коханням. Коли батьки цього не помічають, діти можуть знайти собі в інтернеті певну гру, яка починає їх розважати і призводить щонайменше до травм, а то і самогубства", - заявив Геращенко.
За його словами, для запобігання таким випадкам потрібна системна робота батьків, школи та поліції.
"Перш за все звертаю увагу батьків, сотень тисяч вчителів, будь ласка, поставтеся серйозно до того, що діти починають замикатися в собі. Поставтеся серйозно, якщо хтось в класі сказав, що дитина має суїцидальні наміри. У школах є дитячі психологи, вони повинні заглиблюватися в кожне таке питання, оскільки в масштабах всієї країни рахунок самогубств дітей йде на кілька сотень на рік. А спроб вчинити суїцид - під тисячу", - зазначив Геращенко.
Він підкреслив, що поліцейські вже припинили діяльність деяких груп смерті. Такі групи створюють, як правило, люди з нестійкою психікою, вони хочуть самоствердитися шляхом вказівок через соціальні мережі нестійким особистостям, які тільки формуються.
"І саме ті діти, які не відчувають підтримки батьків, знаходять в соцмережах суїцидальні групи і починають грати в так звану гру, де їх просять нанести порізи на тілі, а потім і зовсім стрибнути дитині з даху", - пояснив Геращенко.
У разі виявлення в інтернеті таких груп або відеороликів, що містять заклики до дітей зловживати алкогольними напоями або наркотичними речовинами, схиляння до суїциду, - посилати таку інформацію до департаменту кіберполіції Національної поліції України на електронну пошту savechild@ceberpolice.gov.ua,або звертатися на гарячу лінію кіберполіції 0800-505-170.
Нагадаємо, в Київській області дві семикласниці отруїлися невідомою речовиною, одна з них померла. Пізніше в Києві з балкона на 14 поверсі випала 13-річна дівчинка, вона загинула. Крім того, в Україні збирають підписи за заборону TikTok.
Також Інформатор писав про те, як розпізнати і запобігти наміру підлітка вчинити суїцид.