“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Судді повинні були розглянути конституційність закону 3 листопада
Конституційний суд України на засіданні 3 листопада не зміг винести рішення у справі щодо конституційності Закону про функціонування української мови.
Як повідомляє Інформатор,про це повідомили в прес-службі КСУ, передає Інтерфакс-Украина".
В КСУ провели закрите засідання з розгляду подання депутатів щодо конституційності закону про мову, проте рішення судді не винесли. Коли буде наступний розгляд справи - невідомо.
Нагадаємо, раніше уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь закликав Конституційний суд проявити державницьку позицію при розгляді питання про конституційність закону.
За його словами, закон про державну мову повністю відповідає Конституції. Зокрема, документ регулює виключно питання застосування державної мови в публічних сферах, чітко визначених в ньому, і спрямований насамперед на захист права громадян на використання, отримання послуг, взаємодію з державою / органами місцевого самоврядування на державну мову.
Також Інформатор писав, що українська громадськість вже кілька день «гуде» через одне з найодіозніших рішень Конституційного суду, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора.
Також повідомлялося, які судді голосували за скандальне рішення КСУ і що про них відомо.