У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Фотографії опор, які після першої атаки почали тріщати, свідчать про можливі проблеми, які можуть призвести до руйнування мосту
Кримський міст, який був атакований вже двічі, може не витримати наступного удару. А все тому, що його побудували у сейсмічно активній зоні. Тут є багато наявних грязьових вулканів. Навіть незначний поштовх може завалити конструкцію. Про це йдеться в аналізі Інформатор Україна "Головна таємниця Кримського мосту: звалиться і потягне за собою режим путіна - пояснюємо це у деталях".
Диктатор росії путін окреслив чергові червоні лінії навколо Кримського моста не тільки через його стратегічне значення. Споруда може завалитися навіть без втручання ЗСУ. Причина цього - природні чинники. Адже його спорудили у сейсмічно активній зоні. Дослідження, які були свого часу опубліковані російськими вченими засекретили. А все тому, що у своїх висновках вони зазначили: міст стоїть в епіцентрі активності грязьових вулканів. Цю споруду не можна було тут будувати.
Наступний удар може призвести до того, що міст цей завалиться, і путіну доведеться відповідати на незручні запитання, куди вкрали гроші, витрачені на найдорожчий міст у світі. Який ще називали найбезпечнішим і найнадійнішим.
Те, що опори після першого удару по мосту пішли тріщинами, і російський фб рясніє відповідними фотками, вказує, що міст може завалитися і не чекаючи нового прильоту. Це може статися само собою - протягом якогось часу після удару 17 липня.
Споруда може бути ненадійною та вразливою, попереджають експерти. Згідно з новими відкритими даними, ця споруда, яку вважали найбезпечнішою і найнадійнішою, потребує серйозного огляду. Зокрема, геологи та сейсмологи наголошують на ризиках, пов'язаних з сейсмічною активністю і геологічними процесами у місці, де споруджено міст.
Після двох атак на міст у 2022 та 2023 роках, наслідки яких виявились серйозними, почали з'являтися сумніви щодо стабільності та безпеки конструкції. Фотографії опор, які після першої атаки почали тріщати, свідчать про можливі проблеми, які можуть призвести до руйнування мосту.
Українські екологи також висловлюють занепокоєння щодо впливу мосту на морську екосистему. Вони стверджують, що для повного вивчення цього впливу потрібно провести комплексні дослідження, однак російські окупанти не дозволяють це зробити.
Будівництво Кримського мосту було супроводжене корупційними схемами і розкраданням коштів. Вартість мосту була засекречена, а за попередніми оцінками, вона перевищує п’ять мільярдів доларів. Зазначається, що гроші виділені на будівництво були використані неефективно і розкрадені.
Навіть якщо окупанти проведуть оперативний ремонт мосту після атаки 17 липня поїздки через міст стають дедалі небезпечніші. А поведінка конструкції ще більш непередбачуваною.
Нагадаємо, Інформатор повідомляв, що вночі близько 3:20 кримський міст атакували надводними дронами. Це спецоперація СБУ та ВМС України. Гауляйтер Пушилін скасовував комендантську годину в окупованій Донеччині. Гості окупованих територій зможуть насолодитись потенційними вибухами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.