Кремль нездатний протиставити щось діям ЗСУ на Курщині: Подоляк оцінив, чого боїться Путін

За його словами, диктатор РФ не погодиться на мир з власної волі, тому Україна застосовує інструменти примусу

Наступ ЗСУ в Курській області РФ
В ОП заявили, що Кремлю нічого протиставити діям ЗСУ в Курській області. Колаж: Інформатор

Російська влада усвідомлює, що їй немає чого протиставити діям українських військових в Курській області. Через це диктатор Володимир Путін почувається невпевнено. Однак він навряд погодиться на мир з власної волі, тому України використовує інструменти примусу.

Про це сказав радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у Telegram. За його словами, Кремль нині робить акцент на інформаційних операціях, переважно спрямованих проти власних підданих.

“Щоб загасити зростання тривожності серед населення, йому (Кремлю – ред.) намагаються презентувати втрату територій і наступ української армії вглиб країни як “нову норму”. Росіянам пропонують згадати досвід дідів, погодитися на відряджання строковиків у бій, скинутися на гуманітарну допомогу для біженців, а потім увімкнути телевізор і забути про погане”, – написав він.

За його словами, Путін почувається у президентському кріслі “непевно”. Війна стала для нього способом пов’язати своє оточення кров’ю, знищити опозицію та посилити контроль над військовими й силовиками.

Подоляк наголосив, що страх перед ганебним фіналом змушує правителів продовжувати війни, навіть якщо вони не вірять у свою перемогу. Через це РФ знищує перспективу переговорів та висуває фантастично неприйнятні умови. 

“З власної волі Путін на мир не погодиться, і Україна змушена застосовувати різноманітні інструменти примусу. Далі буде”, – додав радник Єрмака.

Пропаганда Кремля на тлі подій на Курщині змінюється

Кремль визнає, що бої в Курській області можуть затягнутися на кілька місяців. У зв'язку з цим російська влада намагається донести до росіян, що це стане частиною "нової реальності". Хоча ситуація залишається складною, в Росії почали інформаційну кампанію, щоб підготувати громадян до життя в умовах цієї "нової нормальності".

Джерела видання “Медуза”, близькі до адміністрації кремлівського керівника та російського уряду, стверджують, що первісний шок від українського наступу поступово перейшов у стадію "звикання". Прорив українських військ на російську територію спантеличив російські еліти

Нагадаємо, що у Кремлі обговорювали можливість нової хвилі мобілізації, яка ймовірно може бути проведена до кінця 2024 року через нестачу резервів. Проте уряд та бізнес-еліта виступають проти цієї ідеї, побоюючись її негативного впливу на економіку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube