Головна
COVID-19
10:14, 24 Червня
Информатор UA

Интро

В Україні щотижня фіксують близько тисячі випадків коронавірусу. Захворювання нікуди не зникло. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, передаєІнформатор. "Коронавірус ніде не зник. Аледає позитивні результати. Зараз фіксується на тиждень при дослідженні значно меншому, ніж до 24 лютого, від 1 000 до 1 200-1 300 захворювань. Проводиться регулярна сегментація проб, які здають. Інших, крім Омікрону, штамів не зафіксовано. Вакцинація триває", - заявив Він наголосив, що днями відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, на якій заслухали інформацію міністра охорони здоровя про стан справ, адже через збройну агресію росії не тільки коронавірус є проблемою. Виникла небезпека інших інфекційних хвороб. Нагадаємо,через війну відмовилося від закупівлі вакцинвід коронавірусу. Крім того, вУкраїні продовжили карантин та режим надзвичайної ситуації. Такожзагрожує епідемія туберкульозу. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Коронавірус не зник: в Україні фіксують близько тисячі випадків на тиждень

Читать на русском
Коронавірус не зник: в Україні фіксують близько тисячі випадків на тиждень

Вакцинація триває

В Україні щотижня фіксують близько тисячі випадків коронавірусу. Захворювання нікуди не зникло. 

Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, передає Інформатор.

"Коронавірус ніде не зник. Але вакцинація дає позитивні результати. Зараз фіксується на тиждень при дослідженні значно меншому, ніж до 24 лютого, від 1 000 до 1 200-1 300 захворювань. Проводиться регулярна сегментація проб, які здають. Інших, крім Омікрону, штамів не зафіксовано. Вакцинація триває", - заявив Немчінов. 

Він наголосив, що днями відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, на якій заслухали інформацію міністра охорони здоров’я про стан справ, адже через збройну агресію росії не тільки коронавірус є проблемою. Виникла небезпека інших інфекційних хвороб.

Нагадаємо,  МОЗ через війну відмовилося від закупівлі вакцин від коронавірусу. Крім того, в Україні продовжили карантин та режим надзвичайної ситуації.

Також Інформатор писав, Україні загрожує епідемія туберкульозу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.